Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús anyukák nem féltek...

Fiús anyukák nem féltek attól, hogy Ti is olyan anyósok lesztek, mint akiket most szidtok?

Figyelt kérdés
Természetesen azokra gondolok, akik nincsenek jóban az anyósukkal, azaz 10-ből 7 anyára.
2009. febr. 3. 15:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
nem, én nem vagyok elmebeteg:))
2009. febr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy olyan lennék, aki nem megy át az unokájához 3-4 hétig. Engem jobban érdekelne az unokám fejlődése. Szerintem ez attól is függ, hogy az anya milyen viszonyban van a fiával. Remélem a mi kapcsolatunk olyan lesz, ha neki nem tetszik valami akkor odaáll elém és tisztelettel ugyan, de megmondja nekem. Anyukám pl. jó anyósa a sógornőmnek és még tudok mondani jó anyósokat. Mind nagyszerű kapcsolatot ápol a fiával :)
2009. febr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
de, nagyon... már most úgy vagyok vele, hogy nehogy valaki rá merjen nézni. Aztán amikor elképzelem, hogy majd hazahozza a barátnőjét, az nyalja-falja... belegondolok hogy egyszer majd nem én leszek az életében a legfontosabb, holott ő mindig az lesz az én életemben...tudom, borzasztóan hangzik, de ez van. de majd nagyon igyekszem jóban lenni a menyemmel és megtalálni az egyensúlyt, nem beszélni bele az életükbe. Szóval én oda fogok rá figyelni, de félek, hogy olyan leszek mint az anyósom. :( Néha azt hiszem, hogy a sok beleugatás a bosszú azért, amit annak idején ő kaphatott az ő anyósától. :)
2009. febr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mielőtt nekem szegezné valaki, én is fiús anyuka vagyok, csak nekem nincs anyósom.
2009. febr. 3. 15:58
 5/13 A kérdező kommentje:
Na pont erre gondoltam. Olyan nehéz elképzelni, hogy egyszercsak ennek a kis emberkének, akit mi szültünk meg, önálló élete lesz, amiben csak másodhegedűs szerepünk lesz.
2009. febr. 3. 16:00
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
én is gondolkoztam ezen. a másodhegedűsség elkerülhetetlen,de akkor már legalább ne utáljanak,hanem szeressenek. Én biztos nem fogom minden nap felhívni a fiamat felnőtt létére,hogy hogy van,meg minden létező hülyeségbe beleszólni... ha majd nagyon kezdek megkattanni,elmegyek egy nyugdíjas klubba kötögetni :))) vagy valami hobbit keresek magamnak...
2009. febr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azzal nyugtatom magam, hogy előttem ott van a rossz példa, és majd mindig arra gondolok, hogy olyannak nem szabad lenni. Remélem majd sikerül:-)
2009. febr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek jó anyósokat, az enyém nem ebbe a kategóriába tartozik, pedig mindig jó anyósra vágytam akivel jó a kapcsolatom. Most sem rajtam múlik, de az a nő elviselhetetlen. Azt hiszem az mond valamit hogy a saját lánya is menekül otthonról. Az én anyukám szerintem jó anyós. Soha nem szólna bele semmibe és Isteníti a vőjét. Én olyan anyós akarok majd lenni amilyenre én vágytam.
2009. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nagy fiam 17 éves-nagyon jó kapcsolatban vagyunk-,és én nagyon bírom a barátnőit (az aktuális és ex csajait is)...remélem mire a pici(8 hós)megnő,az agyam nem megy el,és nem leszek sárkány...
2009. febr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ok, most egyfelől kétségbeestem itt visszaolvasgatva a válaszokat. Ennyire még nem gondoltam bele a dologba. De azét bízom benne, hogy jó anyós leszek. Hozzáteszem én szerencsére jól kijövök anyósommal, van úgy, hogy mi megyünk egyik hétvégén, van hogy ők jönnek hozzánk hétvégén baba lesre..:) Most 7 hósak vagyunk.
2009. febr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!