Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmúlt 5 hónapos a lányom....

Elmúlt 5 hónapos a lányom. Vehetek neki 3-as, vagy 4-es etetőcumit? A 2-es mintha kicsi lenne a tápszerhez, elfárad bele.

Figyelt kérdés
2009. febr. 4. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:

hát, ha már nem szoptatod akkor lehet hogy igen, ezt inkább a védőnőtől is kérdezd meg. De én szoptatom még, így ha kell pótolni esténként: 1-es cumiból issza a tápit, hogy nehogy leszokjon a szopizásról. ELfogadja még mindig.

(Mostanában néha 2es cumiból issza a vizet vagy teát, de ez még neki gyors mert mindig félrenyeli...)

De szerintem ilyen kiskorban még jobb, ha nem váltasz, szerintem már így is több lyukút használsz. Csak mert ha jól tudom, a cumisüvegből is lassabban kell megetetni (kb 10-15 perc) nehogy megfájduljon a hasa, vagy sokat bukjon a hirtelen mennyiségtől...

2009. febr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia

Nekemis 5 honapos volt a kisfiam a napokban,de EN ugy vettem eszre,h eleg neki a 2-es cumi,mert az egyikre tettem kicsit nagyobb lyukat,es akkor meg omlott neki a szajaba es az sem tett jot a pocijanak,h hirtelen ment a szajaba.

De gondolom minden gyerkoc mas,probald ki es meglatod,h nalatok bevalik e,nekunk meg nem kell.

Boldog babazast

2009. febr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ja és még valami: az a jó ha elfárad bele:)

a szopizásnak is ez a lényege, jól elfárad benne, dolgozik vele sokat:

így egyrészt erősödnek az arcizmai, a száj körüli izmok, amely a beszédfejlődéshez is kell, másrészt könnyebben elalszik.

2009. febr. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szopik. Keveset eszik amiatt, h elfárad az arcizma.
2009. febr. 4. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!