Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislanyom 1eves es 7510gramm!...

Kislanyom 1eves es 7510gramm! Nem hajlando enni! Kicsi a sullya, de eletvidam ügyes es okos baba! Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
csecsemökent soat evett jo evö baba volt!szeptember ota 500grammot hizott!az utobbi 1honapban keveset eszik ebböl az utolso 2hetben szinte semmi!fözök neki,de semmit!maximum pici gyümölcsöt!inni iszik szepen!vigyorog,magyaraz,felall,lepeget jatszik jo kedvü!aggodom!orvosnal is voltunk az orvos semmi erdemlegeset nem mondott!köszönöm a valaszokat
2011. jan. 24. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy vashiányos esetleg? Én lehet, hogy a saját megnyugtatásodra kérnék egy beutalót vérvételre.

(Egyébként tudod, hogy minden baba más, lehet, hogy semmi okod aggódni.)

2011. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A fiam 4 hónaposan 9 kiló volt!

Most 3 éves és 11 kiló.


Szerintem ha amúgy nincs baja, akkor ne aggódj, a lényeg, hogy jókedvű. És végülis azt írod, hogy hízik, csak egy kicsit lassan. :)

Az is lehet, hogy túl sokat iszik és az telíti el a gyomrát.

2011. jan. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

a baj ha nem adok neki annyit inni akkor sem akar enni!:-(

csak a zöldbosot,barackot es bébi répát akrja megenni na meg a ropit!de azt adom neki,mert esküszöm en mar a ropinak is örülök ha megeszi!hnap sziv ultrahang,az orvos szerint attol is lehet picike!egyebkent nemetorszagban elünk es itt mindent megneztek mar!ha az elkövetkezö 6honapban sem gyarapodik az orvos a növekedesi hormon fogja ellenörizni!attol felek,hogy hormon kezelest kapjon!köszönöm a valszokat!

2011. jan. 24. 14:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is kicsi és már mi is jártunk mindenhol!Most legutoljára gasztroenterológián!De ott sem találtak semmit!Ilyen alkatú!Az evéssel szintén küszködünk,szinte alig eszik valamit!1 évesen 8 kg volt.
2011. jan. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én kislányom is pici, 8,2 kiló volt egy évesen. Ehhez centiben se sok, 72 centi körül van, teljesen arányos, nem is vékony.

Valószínűleg ilyen az alkata.

Az, hogy kevesebbet eszik, lehet a fogzás miatt.

2011. jan. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
most nem jön foga!6foga kinnt van!ma voltunnk sziv ultrahangon es ekg-n de ott is minden rendben van!most minket is gastroenterologira küldtek!az enyem sem hosszu 71cm!ö is teljesen aranyos vannak kis hurkai es pocija!jo en sem vagyok nagy mert szüles utan 2hettel mar 50kg voltam es most is epp hogy a 48at verem!de azert egy pici gyermek mas!köszönöm mindenkinek a valaszokat!
2011. jan. 25. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!