Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 1éves korban vezetik be a...

Ha 1éves korban vezetik be a tojást, akkor lehet egyből a fehérjét is adni, vagy először csak a sárgáját?

Figyelt kérdés
Ti, hogy vezettétek be a tojást?
2011. jan. 25. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Először csak a sárgáját,1 éves kor után a fehérjét is.Én 8 hónapos korától adom neki főzihez hetente 1*.Először fél sárgáját kapott másik héten 2* felet,aztán egészet turmixoltam neki főzelékkel.Remélem tudtam segíteni!
2011. jan. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mármint 8 hónapos korától a sárgáját adom neki.
2011. jan. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is a sárgáját 8 hónapos kortól vezettem be, aztán a fehérjét pedig hivatalosan úgy kapott először, hogy anyukám sütött meggyes pitét, amiben volt tojás fehérje is. De pár nappal később kapott bundás kenyeret, azzal is "teszteltünk". Ezektől semmi baja nem lett, így kapott utána rántottát, majd még később rakott krumplit a főtt tojás fehérjével együtt.
2011. jan. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!