Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 70×90-e vékony paplant vettem...

70×90-e vékony paplant vettem a babámnak a Brendonban. Ismerősöm meg azt mondta, hogy az kicsi és a nagyobb méretet kellett volna megvennem. Vegym meg a nagyobbat? Ti milyen garnitúrát vettetek? Gogy oldottátok ezt meg? Kell egyáltalán nagy takaró?

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
egy pici babának tökéletes...
2009. febr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes, majd ha úgy gondolod hogy kinőtte, akkor megveszed az ovis méretet, ami sokáig kitart, de az most hatalmas egy kiságyba.
2009. febr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Pici babának nem is szabad nagyot venni! Angliában pl. nagyon ellenzik, mert azt mondják a baba könnyen beficánkolhatja magát alá és akkor túlmelegszik ami miatt bekövetkezhet a bölcsőhalál. Ez nem az az időszak, mikor spórolni kell illetve lehet mindenen, a gyerek egészsége sokkal fontosabb ,mint hogy hatszor akkorát vegyen az ember azzal a címszóval, hogy sokáig jó legyen. Remélem nem ért félre senki és nem veszitek rossz néven, amit írtam.
2009. febr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A 70x90-est csak pár hétig használtuk, pedig nagyon pici volt a babánk. Most 90x130-as a gyerekpaplan, soha nem mászott be alá. Nem tudom elképzelni, hogy egy jó négykilós babának elég lenne a 70x90-es. Egyelőre ne vegyél nagyobbat, majd meglátod, hogy elég lesz-e nektek ez.

2009. febr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

en agynemugarniturat vettem (racsvedo+parnaszeruseg, amit nem fogok hasznalni+ paplan-- ez 4ezer forint volt), azert vettem foleg, mert olcsó volt, es sok helyen csak a racsvedo tobbe kerul, de ezen kivul vettem két paplant, olyat, amibe jol be lehet "csomagolni" a babat, az egyik pattentos. hasznalni mindenkeppen fogod tudni, szoptatasnal, meg amikor nyugtatod, maszkalsz vele a lakasban..

nekem meg nincs babam, a szomszed kismama rambizta az egy hónapos kislanyat egy orara (ket szopi kozott), mert el kellett mennie a masik lanyaert, és elegge nyuglodott a pici, amikor picit "becsomagoltam", teljesen abbahagyta a nyoszorgest (hasfajos a pinduri), és konnyen meg lehetett nyugtatni.. a babak szeretik, ha becsomagoljak oket, mert ha biztonsagos puha dolog van korulottuk, akkor az anyamehre emlekeztetik allitolag.


szoval szerintem elsore teljesen eleg a kicsi, aztan ha kell nagyobb, azt ugyis eszre fogod venni.


lehet, hogy egybol jo lenne a nagy is, de szerintem tényleg nem ezen kell sporolni.. tudom, keso, de nezz szet az Elefáni babadiszkontba, ott vannak szep dolgok, olcsón (a brendonos racsvedo 4500 forint magaban, egy szett 13 ezer forint, az elefaniban maga a szett 4000 forint, ami nem mindegy! )

2009. febr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, nem tudom milyen a paplan, de pl babakocsiba a 70x90es pont jó lesz!
2009. febr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, sokat segítettetek.
2009. febr. 5. 15:55
 8/8 anonim ***** válasza:
szia! nekünk ugyanilyen Brendonos paplanunk van, amikor hazahoztuk a kisfiamat 3kg volt (szeptemberi baba) betakartuk vele, szegényre óriási volt, és mivel ez nem pléd, nem igen lehet belecsomagolni, mi sokáig inkább plédet használtunk, nappalra még most is. Kb december óta alszik ezzel éjszaka, most 6,5 kg és 65 cm, bőven elég neki!!
2009. febr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!