Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos baba haját minden...

3 hónapos baba haját minden nap mosni kell? mert én minden nap bevizeztem eddig és gyógyszertári fürdetőt használunk. Bár lehet, már nem sokáig.

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor milyen időközönként? elég hetente egyszer? vagy ahogy szükségesnek látom? jó erre is a gyógyszertári? vagy lehet már neki babasampont használni?
2011. jan. 27. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet már babasampon használni és szerintem elég a heti 2 mosás is, főleg így télen.
2011. jan. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mi sosem mostuk meg minden nap a haját, a legelején talán hetente kétszer

gyógyszertári fürdetőt én hajmosásra nem használtam, legalábbis a mienk erre nem jó, egyáltalán nem habzik, inkább olyan mint egy krém

én Gabi samponnal mostam neki mindig

2011. jan. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A gyógyszertári fürdető nem jó a hajas fejbőrre a védőnőm szerint, a bőrt ápolja, mert egy védőréteget képez rá, de ez a hajnál pont rossz, attól lehet koszmós.

Nekem azt mondta, hogy vizezzem és jól dörzsöljem át, hogy élénk legyen a vérkeringés a fejbőrben.

Én kamilla teával mosom hetente kétszer. Isteni illata van a buksijának és nem is koszmós.

2011. jan. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én születése óta heti 1x mosom a fiam haját, szép kis selymes, semmi gond vele. Mi Babe koszmó elleni sampont használunk, mert kis csecsemőként koszmós volt. Most 13 hónapos.
2011. jan. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindegyik gyerekemnek születésétől heti egyszer mosom.
2011. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. jan. 28. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!