Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvan valakinek a Vida...

Megvan valakinek a Vida Ági-féle Babastart tanfolyam? Milyen?

Figyelt kérdés
Nem kell sem rábeszélni, sem lebeszélni róla, mert nem akarom megvenni, csak kíváncsi vagyok, hogy tényleg olyan csodadolog-e, ahogy reklámozza a honlapján.
2011. jan. 28. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
A honlapjáról le lehet tölteni valami könyveket.Nekem azóta is küldi az újakat email-ben.Én nem vágtam bele,mert ő csak elmondja,hogy mik azok a helyek ahová esetleg kell a segítséged.Neked kell elmenni a cégekhez kuncsorogni melóért.Na már most a legtöbb cégnek megvannak az emberei.(adminisztrációs munka).A gyerekfelügyelet nem rossz.De az is olyan,hogy nem sok anyuka bizza rá egy idegen szakképzetlen emberre a gyerekét,még ha neki is van.Szóval necces,persze lehet,hogy ha kitartóan mész és keresel,akkor bejöhet.Próba szerencse.Mert milyen jó is volna otthon dolgozni.
2011. jan. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hű! Köszi, én erről még nem hallottam, amit írsz, bocsánat!

Erre gondoltam:

[link]

2011. jan. 28. 10:21
 3/5 anonim ***** válasza:
ohh.Én meg erről nem hallottam :)Amit én mondtam,az meg a gazdagmami.hu
2011. jan. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vida Ági egy nagy sz...r. Már elnézést a múltkor olvastam néhány cikkét és a hajam az égnek állt a bődületes nagy marhaságaitól. Nem tudom miért lehet ilyen dolgokat kiírni egyáltalán .Én eüs vagyok, tehát van egy kis rálátásom a dolgokra és bizony én látom, h milyen rosszakat ír,de aki nem tud semmit annak ez lesz a jó és ebből akár gond is lehet.
2011. jan. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Bocs az offért, de kedves utolsó írnál egy-két példát? Azért kérdezem csak, mert én is szoktam böngészni Vida Ági honlapját, és bár nekem különösebb bajom nincs vele, azonban sokszor olyat érzek az írásaival kapcsolatban, hogy nem feltétlen szaktudás áll mögötte, inkább egyfajta olyan küldetéstudat, hogy megnyugtassa az anyukákat sok esetben. Csak kíváncsi vagyok, hogy Neked pl. mik szúrtak nagyon szemet.

Egyébként nekem megvan a Babastart. Vannak benne jó dolgok, ötletek amiket lehet hasznosítani (játékok a babával), de úgy gondolom, hogy önmagában az, h az ember megveszi a cd-jét és megpróbálja alkalmazni az ott leírtakat, egyáltalán nem olyan egetrengető megoldás az egyes problémákra, mint azt ő reklámozza.

2011. jan. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!