Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sem a Béres-csepp, sem a...

Sem a Béres-csepp, sem a Vitacolan nem hozza meg az étvágyát! Akinek rossz evő a gyermeke, mit használ, milyen vitamin-készítményt?

Figyelt kérdés

Másfél éves lányom katasztrofálisan rossz evő.

Mai adagja:-2 dl tápszer reggel

tízórai:-3 falat tejfölös kenyér,sonkával/gyűszűnyi falatok/,3 falat Szívecske joghurt

-Ebéd:kb 10 teáskanálnyi húsleves,husit kiköpködte,és fél üveg almás-banános bébidesszert.:((

Ez napi szinten megy.Vacsorára is csak pár falatot eszik,+ 2 dl tápszer,vagy tejital.

Annyira örülnék ha végre jókat enne,olyan boldogan főznék neki,de tudom,hogy mennyire keveset fog belőle enni,pedig változatosan főzök,de mindig kudarc a vége.Ezek a vitaminok,amiket leírtam nem használtak semmit,pedig a védőnő javasolta őket:(Köszönöm.


2011. jan. 31. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Multikid - 4 hónapos kortól adható. Nekünk ez sokat segített.
2011. jan. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gyerekorvos írhat fel pepszines étvágynövelőt, ez gyomorsavat csinál, amikor kapta a lányom, egész nap a hűtő előtt állt.
2011. jan. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, az én Lányom sem semmi, de a tiéd túltesz még rajta is! :-)

Megkérdezhetem, hogy hány kg és cm? Csak mert én is teljesen kiidegeltem már magam a kajálások miatt, bár azért mondom, Ő egy hajszálnyival többet eszik.

Elsőtől kérdezem: ez a multikid vagy micsoda, tapasztalat vagy hallottad vkitől?

2011. jan. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.A lányom 11 kg és 86 cm,magas,vékony.másfél éves.Rengeteget mozog,rohan,pakol,nincs megállás egész nap eleven.Ezért is gondoltam,hogy többet kéne ennie,azt sem tudom honnan vesz ennyi energiát,a kajából biztos nem.A multikidet kipróbálom.
2011. febr. 1. 13:11
 5/5 anonim ***** válasza:
15:11-es vagyok. A Te Kislányod "dagi" az enyémhez képest! Lányom 8-án lesz 17 hós, 10kg és 80cm... Ő is rohan egész nap, mindig van vmi sürgős-fontos-félbeszakíthatatlan dolga! Egyik játék a kezében, de már nyúl a másikért. Én sem tudom honnan van ennyi energiája! :-)
2011. febr. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!