Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fogkrémmel mossátok...

Milyen fogkrémmel mossátok babátok fogacskáit? És mikor kezdtétek el a fogmosást?

Figyelt kérdés
Kisfiam 10 hónapos lesz, 2 foga van. Egyenlőre csak bevizezem a fogkeféjét (MAM) és azzal "mosom" meg neki.
2011. jan. 31. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Először a DM-ben vettem neki nevére nem emlékszem pici vékony fehér tubusos babafogkrémet. Az első fogaktól kezdve használjuk. Most legutóbb nem találtam a DM-ben ilyet, úgyhogy gyerek Elmex lett belőle. Kisfiam 22 hónapos.
2011. jan. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyelőre szerintem az is jó, mert a lényeg, hogy szokja a fogkefét, fogmosást. Mi Nenedentet (Dm-ben vettük szilikonos ujjra húzható kefével) használunk. Mindenképpen olyat keress, amit nem kell kiöblíteni, le lehet nyelni.
2011. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is a DM-ben vettem a Nenedent fogrémet. Én azóta mosom vele, amióta zártabb a fogsora, és inkább a miénkből is eszik, előtte áttörölgettem bevizezett gézlappal.
2011. jan. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amíg 2 foga volt, csak áttöröltem neki ujjra húzható textil fogtörlővel, ahogy lett még 2, akkor vettünk Nenedent fluoridmentes fogkrémet - DM-ben 600 Ft -, és azzal mossuk neki. Ezt lenyelheti, nem baj, ha nem tudja kiköpni. Fluoridos tartalmút inkább már csak akkor, amikor ki tudja köpni - 2 éves kor körül ajánlott.
2011. jan. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
600,- hol, kerül ennyibe a Nenedent? Én 1800,- vettem.....
2011. jan. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kezdőkészletet, hanem csak sima fogkrémet vettem, az csak 600 Ft - soroksári auchannál az M5-nél vettem ennyiért, szerintem mindenhol ennyibe kerül.
2011. jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A baby fogkrém 1600 Ft, a gyerek fogkrém 600 Ft. A kettő közt a különbség csak az árban van kb... De valakinek a drágát is el akarják adni, ezért azt hirdetik, azt használd 2 éves korig...
2011. jan. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Most megnéztem, erre az van írva, hogy gyermek fogkrém. De fluoridmentes, tehát totál megnyugodtam. :))

Ez van nekünk: [link]

2011. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8 hótol(első 2 fogtól) akkor Nenedent.kb. 1,5 éves korától colgate smile, jelenleg Gabi. most 2 éves
2011. jan. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2011. febr. 1. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!