Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok enni 9-10 honapos...

Mit adtok enni 9-10 honapos babatoknak? Reggeli, ebed es vacsora, nasi? Es inni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 00:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!10hós a Fiam

8kor:anyatej

10kor:gyümölcs+krémtúró

12-13 felé:főzelék ha nem bírja megenni az egész üveggel 17felé odaadom neki.Szokott enni napközbe túrórudit,vajas kenyeret.Fürdés elött tejpép lefekvés elött anyatej.

2011. febr. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

9-10 hónaposan a lányom az alábbiakat ette:

reggel tápszer

tízórai, már ha hajlandó volt elfogadni, babakekszes gyümölcsturmix, főleg almát kapott

délben húsos főzelék, amit én főztem, illetve néhány üveges kaja

délután vagy tejpép, vagy valamit tettem egy kis szelet kenyérre, pl. saját készítésű májkrémet, vajat, sajtot, jobb minőségű sonkát, illetve kapott joghurtot, akkor még kizárólag Humana-t, de néha megette a délről maradt főzeléket is. Az is előfordult, hogy kétfélét főztem, és egyiket kapta délben, a másikat délután.

este tápszert kapott.

kb 11 hónapos volt, amikor már az esti tápszer illetve fürdés előtt kapott szilárd vacsit, kóstoltattunk vele virslit, sült husit, kapott kenyeret valamivel, vagy éppen sültkrumplit. A többi étkezés lényegében maradt ugyanolyan.

2011. febr. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ja! nasi:

buláta, ezzel tanult harapni és rágni, később már kölesgolyó.

a túrót nem szereti, de találtam a túrórudi helyett egy gesztenye Marci nevű rudat, ha szépen ebédelt, vagy uzsonnázott, abból is kapott.

inni HIPP instant teát kap, citromfő-alma ízesítésűt, illetve próbáltam a vizet is. Szerencsére a gyümölcslevek nem ízlettek neki, mindig én ittam meg:-)

így maradt a tea és a víz.

2011. febr. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok az lemaradt,hogy vizet iszik semmilyen tea és gyümölcslé nem izlik neki:)
2011. febr. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!