Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennyi antibiotikum után még...

Ennyi antibiotikum után még mindig beteg lenne?

Figyelt kérdés
11 hós lányunkkal most jöttünk ki a kórházból tüdőgyulladása volt kapott vénásan antit +ezzel egyidőben szájon át is,utána 3 napig injekciót,hazajöttünk és még mindig kapja az antit,amit kiirt az orvos itthonra pénteken jöttünk ki,és vasárnap estétől lázas.Viszont jön a foga még egy sincs neki. lehet a fogzástól lázas? 38,5 levonva nurofennel lemegy reggel,de estére megint lázas orvoshoz már nem igazán akarjuk vinni,hiszen most is szedi a gyógyszert.
2011. febr. 1. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Manapság már könnyű elkapni antibiotikum rezisztens baktériumot, és gyanítom az orvos nem akart kapásból lórúgás kategóriát kiírni neki...


Igen, sajnos könnyen lehet ennyi gyógyszer után még beteg. És ezt azoknak köszönhetjük, akik maguktól szedték, vagy maguktól idő előtt abbahagyták az antibiotikum kezelést...

2011. febr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi 2 kúrát végigcsináltunk, mégis belázasodott utána, most lett vége a 3-ik antibiotikumos kezelésnek. Szerintem a fogától nem lehet ennyire lázas, mégiscsak elvinném orvoshoz.
2011. febr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vidd el csak lehet hogy másik orvosnak sem ártana megnézni ..nállunk ugyanez volt a helyzet .. látta vagy 5 doki 5 különbözö diagnózis..áá felelőtlenek a mai doktorok..szegény gyerekek meg terhelve vannak a sok gyógyszerrel . az én lányomnak azt mondta a doki hogy nem kell neki antibiotikum mert virusos betegsége van 3 napipg 40fok közelében volt a láza 3 nap vittem ujra korházba azota jobban van..VIDD MINÉL TÖBB DOKI LÁSSA
2011. febr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!