Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3.5 hónapos babám, jól fejlődi...

Orchidea001 kérdése:

3.5 hónapos babám, jól fejlődik. Sokat alszik ejjel10-12 órát. Az5* étkezés nem mindig jön ki, van, hogy csak 4*180-200ml. Ez gond? (tapszeres)

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem görcsöl a pocija tőle, akkor nem gond. Ő tudja, hogy mennyi kell neki, és hányszor.

Ügyesek vagytok!

2011. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi is 3,5 hónaposak vagyunk, anyatejes, de szeretném,ha 10-12 órát végig aludnánk...:)

Mikor teszed le aludni?Mikor ébredtek?

Amúgy szerintem egyáltalán nem baj, hogy vannak olyan napok, mikor csak 4szer eszik!Nekem ezt a dokim mondta, hogy most már előfordulhat, hogy kimarad étkezés, mert jól alszik, de ez nem gond.

Gondolom szépen fejlődik, ha éhes, akkor úgyis a tuttodra adja:)

2011. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk 4 hósan volt olyan időszak ( kb. 3 hét) amikor 3* ettek 1 nap. Reggel, délben, este. 1 evésnél kb 300 ml-et ettek. Az éjszakát meg végigaludták. Szóval szólnak a babák, ha éhesek.

8 hós ikrek

2011. febr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Enyém 3 hós, éjjel szintén kb 11-12 órát alszik, nappal is sokat alszik, csak anyatejes igény szerint szopik, de csak 4-5 alkalommal naponta, viszont akkor több mint 200 ml (néha használom a mérleget kíváncsiságból).

Nem gond, az a lényeg, hogy jól fejlődjön a baba.

Először nekem is fura volt, hogy csak 4-szer eszik egy nap, mert az első gyerekem ilyen korában kb napi 10-szer szopizott. Viszont remek a súlya (6,5kg), remek a kedve, van pisis-kakis pelus, így fel se merül bennem, hogy aggódjak. Örülök neki, hogy nem szopik annyit, mivel nincs is annyi időm a nagytesója miatt (2éves).

2011. febr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, nem gond.
2011. febr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Este6-7-8 körül alszik és reggel 7-8 ig alszik.

7450gr. És 68cm., csak furcsa hogy elég a 4* evés neki.ha édesdeden alszik nem fogom felébreszteni .... Kiváncsi voltam . Koszi

2011. febr. 5. 22:52
 7/8 anonim ***** válasza:

második vagyok, kérdezhetek valamit?Hogy jön ki a napotok??

Mert nekem általában délután 3-4 körül eszik a babám, utána mondjuk fél5-5 fele még leteszem aludni, de 6 körül olyan mély álomba kezd, hogy 7-8 körül fel kell keltenem, hogy fürcsizzen...volt olyan, hogy 4-fél5kor evett, 6kor még leraktam aludni, gondoltam 8kor felkel, de 9kor úgy keltettem, hogy fürödjünk....viszont már fél5kor fent kukorékol, és szopi után alig akar visszaaludni...attól tartok, ha 6kor leraknám, hogy ne kelljen keltegetni, akkor már 4kor fent lenne és nem tudnám visszaaltatni...ti hogy csináljátok??

2011. febr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nálunk is így volt 1 hete meg reggel 5 kor ébredt, evett aztán visszaaludt 7-8 ig. Felemeltem a kaja adagot 20mlel és azóta alszik tovább. Amúgy nekünk is sokszor bealszik estefelé pont ma is és ebreszteni kellett a fürdés miatt. Evett és azonnal aludt, mondjuk ma napközben 30 percet aludt.... Amúgy én este mindig többet adok neki. Nekem mondjuk sajnos tapszeres cumisuvegbol.

Hajnalban etesd kisfenynel , ne beszélj hozza és talán jobban visszaalszik, sokan meg tisztába sem teszik...

2011. febr. 6. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!