Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babámat ültethetem...

5 hónapos babámat ültethetem kitámasztva a fotelba? Mert állandóan ülni szeretne. Vagy még korai

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Ha magától még nem tud ülni akkor korai.
2011. febr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Inkább tedd babahordozóba. Az én 4 hónaposom is állandóan húzná fel magát :) Hordozóba teszem és olyan mintha ülne :) úgy jobban szeret nézelődni.
2011. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Én még a 7 hónapos lányomat sem merem pedig féloldalasan már tud ülni, kitámasztja magát a karjával, de nem támogatom... És már fel is áll de azt magától csinálja.


Szerintem korai!

2011. febr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

semmiképpen ne támaszd ki. nekem a gyerekorvos azt mondta, hogy pl. etetőszékben, babakocsiban lehet fenntebb emelni egy rövid időre, pl. evéshez, kis nézelődéshez, így egy kemény támasz volt a hátának. az én lányom is folyamatosan ülni szeretett volna, de míg magától nem tudott felülni, kifejezetten nem ültettük.

a babakocsiban húzta fel magát először teljesen ülésbe, ekkor már elmúlt 6 hónapos, de sokáig nem tartotta magát. ezután szépen felült oldalra kitámaszta a kezét, ekkor kb 8 hónapos volt.

2011. febr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!