Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idős kortól használnáto...

Milyen idős kortól használnátok galériaágyat gyermeketeknél?

Figyelt kérdés
Tetszenek az emelt ágyak. A fekhely kb a földtől 1-1.5 méterre van. Ti mikortól fektetnétek bele gyermeketeket?
2011. febr. 9. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
mi ilyent veszünk,de kicsit magasabbat,ami alatt elfér a gyerek,helyhiány miatt igy tudjuk csak megoldani.most 2 éves,és megmondom őszintén már most elkezdtem nézegetni,hogy nehogy véletlenül baj történne az ággyal,le szakad vagy ilyesmi,már simán ki is mászik belőle,szóval nézegetjük,hogy egyáltalán,lán fogalmunk legyen róla,de még be fogom biztosítani egy jó magas emelővel az biztos.3-4 év alatt biztos,ha esetleg meg kell venni.te milyenben gondolkodsz?a multkor találtam egy jót.majd linkelem.
2011. febr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Én nem attól tartok hogy leszakadna, hanem hogy leesik róla. Nekem tetszik, mert alá lehet pakolni játékokat (helytakarékos) meg bujkálhat alatta.

2011. febr. 11. 06:45
 3/3 anonim ***** válasza:
szia,nem a galáriás ágy szakad le,hanem a mostani rácsos ágya,ezért nézegetünk most ilyeneket.De 3 év után is csak jó magas emlővel merném feltenni.
2011. febr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!