Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora adag gyümölcsöt eszik...

Mekkora adag gyümölcsöt eszik tízóraira 4 hónap körüli (tápszeres) babátok?

Figyelt kérdés
Mennyi kell a babának tízóraira, hogy jóllakjon? Ti még tápszert adtok utána vagy esetleg gyümölcslevet? A gyümölcslé egyébként csak szomjoltó 2 kajcsi közt, vagy laktat is? Bocsi a sok kérdésért!
2009. febr. 10. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem 150-180gr ot evett, de anyatejes volt
2009. febr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megevett pl egy üveges bébikajcsit tízóraira? Mennyi idő alatt jutottatok el odáig?
2009. febr. 10. 15:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

A lányom pár nap híján 5 hónapos.

Jelenleg tízóraira kap gyümölcsfélét (és estére tejpépet).

Eleinte csak keveset evett és utána még benyakalt tápszerből, de hamar megfordult az arány, és most már eljutottunk oda, hogy a tízórai csak gyümölcspüré, kb 170 grammnyi ( szerintem a mennyiség nagyon babafüggő).

Utána én csak vízzel kínálom meg, és evések között is csak vizet iszik, sem teát, sem gyümilevet nem kap szomjoltásra (A teára nem akarom rászoktatni, a gyümilevek meg nem kelletek neki, de nem is bánom).

Amúgy a gyümölcsleveknek is van tápértéke, erről az adott termék csomagolásán találsz infót.

2009. febr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a részletes választ, sokat segítettél!
2009. febr. 10. 15:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam tápszeres. Kb. 1-2 napig kóstoltattam minden gyümit, aztán már egy egész üveggel megevett.

2009. febr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!