Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi a súlya 1 éves fiú/lány...

Mennyi a súlya 1 éves fiú/lány babádnak? És hány centi hozzá? Hány grammot eszik az egyes étkezésekre? Pocakos?

Figyelt kérdés

Kislányom 2 hét múlva 1 éves, imád enni, most 9300 gramm és 74,5 cm. De olyan nagy a pocija. Nem szoktam méregetni, hogy mennyit eszik, de most már kíváncsiságból lemérem. Nagyon bír enni.

Pl. tízóraira nem elég neki 1 nagy banán, kér hozzá natúr joghurtot, túrót.

Nem aok neki csokit és kenyeret se sokat, de mégis az elmúlt hónapban 500 grammot hízott. Szerintetek ez nem sok?


2011. febr. 12. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Kisfiú, születéskor 55 cm és 3,6 kg

1 évesen 81 cm és 11 kg

Ebédre másfél bébiételes üvegnyi főzelék, uzsonnára 1 banán+1 alma túróval vagy keksszel (a gyümölcsök változóak), vacsorára 1 szelet kenyér feltéttel + 1 pohár kefír.

2011. febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a lányom 76 cm és 8,8 kg volt nem régen 1 évesen. nem nagy étkű, legalább is ahhoz képest, amiket itt szoktam olvasni. van, amikor csak kakaót iszik reggel, esetleg lecsúszik fél kifli utána, a kakaó sem éri el a 2 dl-t. tízórait nem kap, illetve nem kér, ebédre általában még az általam főzött főzeléket kapja, jó, ha megeszik belőle 200 grammnyit. néha kap egy kis desszertet is. délután kap gyümölcsöt általában joghurttal, este kap hideg kenyeres vacsorát, pl 1 db virslivel, vagy fél szelet kenyér, aztán kap tápszert, de abból sem iszik meg 2 dl-t. éjszaka mostanában eszik még egyszer, bár korábban nem evett. sajnos többet nem tudok neki enni adni, mert nem eszi meg. nasi szinte semmi, esetleg kölesgolyó, vagy gesztenyés rúd, de ez sem minden nap.

még ezzel az evéssel is hízott 30 dkg-ot, így szerintem nálatok sem sok a fél kg. majd szépen lemozogja.

2011. febr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 évesen 10kg10dkg és 82 cm!

1 üveg ételt megeszik ebédre, utána kicsivel ő is eszik valami gyümölcsöt, 1 banánt simán vagy 1-2 almát azt nagyon imádja!

2011. febr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kislányom 3hét múlva lesz 1éves,81cm 12kg.

Nagyon szeret enni a kis drágám és egyáltalán nem válogat. Nincs pocakja,csak akkor ha jóllakott.

Reggel 7-8óra felé tápszer 150ml

Tízórai 10-11óra kifli v kenyér sajt v joghurt felvágott

Ebéd nagyrészt már azt eszi amiket mi,így abból kap

Uzsonna valami gyümölcs,nagy kedvenc a mandarin,egyszerre van hogy megeszik 4et is. Vagy túrókrém,keksz,babapiskóta.

Vacsi az amit mi,lefekvéskor tápszer

Mennyiségeket nem szoktam mérni. Gyümölcsöket közben is eszik,alma banán narancs mandarin.

2011. febr. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom nagyon vékony, és nem eszik ennyiket...

három hét múlva lesz egy éves, és 75cm, és még nincs 8kg.

Két foga van csak, darabosat nem nagyon eszik, vagyis villával töröm össze az ételeit. A kölesgolyót és a bulátát imádja, ezekből tízórai, ebéd, és uzsonna után eszik.

Reggeli és a vacsora 240ml tápszer, amit mostanában nem mindig eszik meg, mert jön a foga.

Tízórai 150-190g gyümölcs (túróval, joghurttal, vagy gabonapehellyel együtt)

Ebéd 180g főzelék valamilyen feltéttel

Uzsonna 180-200g tejpép

2011. febr. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!