Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adjak kekszet, babapiskótát a...

Adjak kekszet, babapiskótát a gyümölcsbe?

Figyelt kérdés
Kisfiam 7,5 hónapos, de még a rizsen kívül más nem nagyon kapott, persze gyümölcsöt, zöldséget és husit igen. Ilyen lisztes dolgot egyáltalán nem. Más ad kekszet stb?
2009. febr. 11. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Elvileg vannak 6 hótól adható babakekszek, de én épp ma kérdeztem meg a dokit, és nem javasolta.

Semmit, amiben tojás és liszt van, azt mondta ne adjak neki.

2009. febr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát én is azon az elven voltam, hogy egyéves korig ne kapjon glutént, de pont egy lisztérzékeny csajszi írt nagyon értelmes dolgokat, sőt kell találkozzon a szervezete a gluténnal, úgyhogy én ma adtam neki nem cukrozott babaiskótát, hét és fél hós. A gyerekorvosom is javasolta. keress rá a lisztérzékenységre, és megtalálod azt a nagyon használható hozzászólást.
2009. febr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem adtam mé 7,5hós babámnak. Neten néztem pont tegnap ,létezik kimondottan piskóta 6 hós kortól glutén és tojás mentes.
2009. febr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én babám nem lakott jól a gyumolccsel, így 6 hós korátol adtam neki babakekszet, néha rizzsel dúsítottam a gyumolcsot. 7 hónapos múlt, mikor már piskótát tettem neki, vagy rendes kekszet. Rengeteg táblázat létezik, amelyikekett én nézem, azókban így volt, hogy már lehet. Valahol csak egyéves kor után ajánlják a lisztes dolgokat. A napokban volt itt kisebb vita a témában, a lisztérzékenységgel kapcsolatban, hogy egyáltalán nem baj, ha egyéves kor elott is kap már ilyesmit a baba, a betegség kialakulásához ennél tobb kell.
2009. febr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!