Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha céklát sütök, akkor az...

Ha céklát sütök, akkor az állaga olyan lesz mint a krumplié?

Figyelt kérdés
Úgy tudom áttörni szitán ,mint a krumplit?Vaj puhára meg tud sülni,vagy egy kicsit keményebb marad?
2009. febr. 11. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
asszem eltévedtél egy sorral. Ez a gyerekvállalás részleg.
2009. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Ja de ez meg babarecept.
2009. febr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A céklának kicsit több idő kell. Amikor töröd át szitán először villával nyomd és törd össze és a krumplival együtt törd át a szitán kanállal.
2009. febr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves 19:16-os válaszoló.Köszönöm szépen pontosan erre voltam kíváncsi,köszönöm szépen a válaszodat.

Kedves első válaszoló!Ha fáradt vagy és nem érted a kérdést inkább pihenj egyet és ne a gép előtt ülj,szerintem.

2009. febr. 11. 20:43
 5/9 anonim ***** válasza:
B
2009. febr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, h. megkérdezem , de ezt még nem is hallottam h. a céklát meg lehet sütni . Én eddig mindig főztem.Főzeléknek adod a babádnak, vagy hogy készíted el pontosan?Előre is köszi.Jó babázást
2009. febr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is főzöm neki,eddig csak a sütőtököt sütöttem neki.Sztem így jobb,mert nem szárad ki,de próbáld ki hátha beválik.Én botmixerrel töröm az a legjobb sztem és már olcsón is vehetsz,nem kell szitázni,meg nyomkodni.HA hígabbra akarod csak több folyadékot teszel bele és szép simára el tudod darálni.7hós baba mamája
2009. febr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megsütöttem,mert azt hallottam,hogy így édesebb lesz.Tényleg rendben van.Lemostam és alufóliába tekertem be.Kb.2 órát sütöttem és át lehet törni szitám,de előtte villával össze törtem(veszek botmixert).Le is fagyasztottam,mert többet sütöttem.Köszönöm mindenkinek a segítő hozzászólásokat.
2009. febr. 12. 09:26
 9/9 anonim ***** válasza:

A céklát meg lehet-e sütni kérdezőinek:

Tulajdonképpen nem sütjük, hanem sütőfóliába téve( ez bírja a hőt, de jó az alu.is) a saját nedveiben párolódik meg. Ha kipróbáljátok és összehasonlítjátok a vízben kilúgozott színevesztett kissé ízét kifőtt cékla állagával és zamatával érzékelni fogjátok a különbséget. A baba nagyon szereti. Burgonya ugyanez. A sárga fajta ella isteni krémes puhára sül. A répa is csak kicsit kiereszti a rápacukrot. Ja és semmit nem kell meghámozni. Érdes szivaccsal csak át kell dörzsölni jó alaposan a felületet. Úgyis kettévágjuk és karalábévájóval kikanalazzuk, ezt kapja a baba, majd pürésítjük.

Ugyanígy viselkedik sütve a: zeller, fehérrépa, cukkini, tök.

Jó étvágyat kívánok.

Majd elfelejtettem a vízben főzött élelmiszerek és a héjukban párolódottak vitamintartalma közötti különbséget se felejtsük el az ízélmény mellett.

2009. febr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!