Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babatoknak mikor jott ki az...

A babatoknak mikor jott ki az elso fogacskaja?

Figyelt kérdés

Es mit tudtatok a babaval csinalni,h ejszaka aludni tudjon szegenyke?

Nekunk ma lehet erezni,h attorte az inyet az elso fog,de a masik oldalon is mar nagyon erezheto,h akar holnapra attori.

De szegenyke annyira nyugos,es ejszaka sem tud rendesen aludni.

Van vmi jo otletetek,h mivel csillapitsam ezt neki?

koszonom a valaszokat


2009. febr. 11. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekünk pont félévesen bújt ki az első fogacskája és kb. 2 hetente jött ki a másik 3 is.

Most elvileg szünet van, de nem biztos, mert most megint nyűgösebb és dől a nyála, így lehet, hogy jön az 5 fog, bár most majdnem 3 hete késik!

Boldog babázást kíván 8 hónapos anyuka!

2009. febr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszodat,es neked is boldog babazast kivanok.
2009. febr. 11. 21:36
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

az én kislányomnak 3,5 hónaposan jöttek ki az első fogacskái. Most 8 hónapos és 8 fogacskája van,de szerintem lassan jönnek a kisőrlők,mert nyálzik és rág 1000-el.

Hát mi sok mindent kipróbáltunk( Borostyán lánc,Dentinox gél,Chamomilla Vulgaris 15Ch,Nurofen)de a Dentinox ami úgy ahogy használ és ha hőemelkedése van akkor a Nurofen.De éjjel csak a cici ami megnyugtatja és alszik tovább.Sajnos van,hogy sűrűn ébred a fogacskája miatt.:(

Igaz sajna nem tudtam segíteni,ez a apasztalatom.de minden baba más.Próbáld ki valamelyiket hátha.

Boldog babázást.

7,5 hónapos kislány anyukája

2009. febr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Koszonom neked is,es boldog babazast kivanok!

Kiprobalom oket,hatha vmelyik hasznal,csak annyira rossz latni ahogy szenved.

2009. febr. 11. 22:02
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
5 és fél hónaposan 1 hét alatt bújt ki kettő. A nyáladzás még hagyján, de egész nap nyugtalan és nyűgös, többször sír. Én szoktam gyógyszertári ecsetelőt használni az ínyére, és azt nagyon szereti. Amikor megmutatom az üvegét, már nyitja is a száját. Ha vígasztalhatatlan, akkor (eddig kétszer) adtam neki egy kis Nurofent (1-1,5 ml). Éjjel eddig még nem volt gond, de érezhető, hogy nyugtalanul alszik.
2009. febr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első babámnak 3.5 hós korában,a 2.babámnak 7.5 hós korában.
2009. febr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
5 hós volt az elsőnél, chamomilla ch 15. azóta nincs gáz a fogzással:)) már van 6
2009. febr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia, kisfiam 6 hónapos volt, mikor jott az elso, pár napra rá a másik, azóta is így kettesével jonnek a fogacskák.

Napkozben csak kenegettem az ínyét, az éjszaka volt a legrosszabb, foleg az áttorést megelozo napokban. Ilyenkor kapott lefekvésre Viburcol kúpot, én úgy vettem észre, hogy jobban aludt, ritkábban kelt tole, persze, azért így is. Néha adtam mellé Nurofen szirupot is, amikor már nagyon szenvedett a torpe.

2009. febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8 hósan az első,kétnapra rá a második.Kb 1,5 hónap alatt kijött 8 db.3 hós korától szenvedett vele,neki a Dentinox N gél használt.
2009. febr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy hete nagyon nyügi a pici fiam ,tömöm belé a Camomilla vulgarist ,6 hós ,remélem a foga az!!!

Mikor jön ki télleg ha valóban a foga miatt nyügi???

2009. febr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!