Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen krémet használjak? 4...

Milyen krémet használjak? 4 hós kisfiam arca a halántékához közel nagyon ki van száradva, a fürdetőkenőcs/popsikenőcs nem elég rá.

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

próbáld körömvirággal, vagy seba med krémmel.

nekünk nagyon bevált

2009. febr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Én iratok a dokinénivel,gyógyszertári kevert krémet(testápoló helyett),nálunk védőkrémnek hívják.Azzal kenem az egész testét az arcát is.Már 5hónapos elmúlt,de még mindig ezt használjuk,próbáld ki,nekünk nagyon bevállt.:)

5.5hónapos baba anyuja

2009. febr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A körömvirág nagyon jó.
2009. febr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk is volt ilyen,a szemöldöke feletti részen,én olajoztam fürdetés előtt egy fél órával,meg akkoriban koszmós is volt a feje,így Neogranormonos sampont használtam,és azzal a homlokánál is jól megdörzsöltem,azóta nyoma sincs.

2009. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!
2009. febr. 12. 13:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is ki volt száradva a baba szemöldökénél,haj vonalánál.Gyógyszertári fürdető és ami nagyon bevált az a NATURLAND-körömvirág babakrém.8-9száz Ft a sparban....
2009. febr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam halántékán is volt két piros folt, ami száraz volt. 1 hónapig kínlódtam, próbáltam popsikrémet, neogranormont, bepanthent, az orvos tanácsolta, hogy fürdés előtt olajozzam, fürdés után jól dörzsöljem meg törölközővel, de semmi nem használt. Végül felírt egy gyógyszertári kevert krémet, azzal javult, de még mindig nem tökéletes! Azt mondták lehet a sapijától van, vettem újat, mégsem múlt el. :(
2009. febr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!