Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj lenne? 3 hónapos babócim...

Baj lenne? 3 hónapos babócim nem nézegeti még a kezét!

Figyelt kérdés
A csörgőt szépen megfogja, nem ejti el, a játszószőnyegén jól elnézelődik, néha megütögeti a lógó figurákat, de a kicsi kezét még nem fedezte fel. Rágcsokálja, meg simizi vele a saját lábát, vagy minket(persze ez még nem tudatos), de nem nézegeti. Baj ez, vagy ráérünk még???Nektek mikor fedezte fel?
2011. febr. 16. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
az enyém hat hónapos és még midnig nemnézi. igaz két hónappal hamarabb született és hypotón. a védő azt mondta ne aggódjak, majd fogja. szóval ha más gond nicns a babáddal akkor ne aggódj!
2011. febr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is anno mondták, h mikor majd nézi a két kezét olyan édes.... meg ennivaló.... értelmes..... 8hós és én se vettem észre h annyira nézte volna a kezét. sztem semmi baj, mert viszont jól tudja mi az, és mire való, már feláll, ülni annyira még nem. mászik, pakol....
2011. febr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szió!


majd fogja ne aggódj! De amúgy nem az van, hogy non-stop a kezét nézegeti, csak néha pár másodpercig, lehet már csinálta, de nem vettétek észre!

Ha már kalimpál, az szuper! :-)

2011. febr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszike, akkor megnyugodtam:)

Kalimpál szépen, csörgőt fogja, hadonászik vele, a minap sikeresen fejbe is vágta magát a kincsem. Hason szépen kinyomja magát, és már hátról majdnem átfordul a hasára. Annyira kitekeredik, hogy csak na, épp a popót nem bírja lökni, ennyi hiányzik neki.

2011. febr. 16. 16:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Jót mosolyogtam a kérdéseden...korábban én halálra idegesítettem ezzel magamat. A fiam sosem nézegette a kezeit, nyáron a nagy melegben néha láttam, hogy mereven nézi a lábujjait a hordozóban, ennyi. 2,5 hónaposan megfordult, 6 hónaposan kúszott, 7 hónaposan felállt kapaszkodva, 8 hónaposan ült. Most 10 hónapos, szanaszét szedi a lakást, ha kérem, tapsol, megmutatja a fejét. A tálcáról felcsipegeti a banándarabokat, vagy a pirítóst. Most már eszembe sem jut, hogy nem nézte a kezét.

Szerintem Te se aggódj!

2011. febr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

:-) édespofi:-))

Ó, hát ha már kinyomja magát, az nagyon jó, az enyém csak 5 hósan kezdett hason elleni, és forogni, a hasról hátra még mindig nem az igazi...most 6 hós.

2011. febr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Enyém 26 hós és soha nem nézegette a kezeit :)

A másik 3,5 hós, ő sem nézi, de ettől még jól van, köszöni szépen :)

Ne aggódj ezen :)

2011. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!