Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szóval? Senki nem volt még a...

Szóval? Senki nem volt még a Balatonon a gyerekével? Egy jó helyet szeretnék, ami valóban gyerek/bababarát.

Figyelt kérdés
Csak mert pár napja feltettem a kérdést kicsit másképp, és semmi reakció rá. úgyhogy aki tud vmit, előre is köszi.A Zakhyntos-os kérdésre bezzeg vannak váalszok. jó már itt mindenki a Kolping Hotelbe meg Görögországba megy nyaralni.
2011. febr. 17. 11:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi 7hósan vittük Balatonföldvárra.Egy házat béreltünk.Nagyon élvezte.Főleg a homokozást.
2011. febr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát mi készülünk Keszthelyre a Kakadu Hotelbe a babánkkal(most 4 hónapos), de még nem tudjuk mikor. Én kicsit félek, hogy összezavarja az új környezet. Nézd meg a honlapjukat kakaduhotel.hu , szerintem jó kis hely. A Kristály Hotelben már voltunk, az is nagyon tetszik, bár akkor még pocakban volt a pici. Most új helyet szeretnénk megnézni Keszthelyen. Mennyi idős babával mennétek?
2011. febr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
4 hónapos babával voltunk Lellén, nagy baráti körrel házat béreltünk. A fizetős strand bababarát, de a szabad strand egyáltalán nem.
2011. febr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Fogod magad elmész egy szállodába, panzióba és kész.

nem kell ezen fél évig angyalni, túlbonyolítani.

Én nem azért járok külföldre nyaralni, mert az a menő,hanem mert ha már ezn Föld nevű bolygón élek, szeretnék megismerni minél több helyeté samíg van rá lehetősdégem akkor minden évben máshova megyek.

Ennyi ebbe betartozik Zakhintosz is.

Balatonra is és már helyre Mo-on is szoktunk járni 1-1 npar, esetleg hétvégézni.

De soha nem bababrát szállodaába, vagy wellesspalotába, hanem panzióba, vendégházba.

2011. febr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi. két másfél évessel mennénk, nem hotelbe, hanem házat bérelnénk, másik családdal. ilyen címek érdekelnének elsősorban.
2011. febr. 17. 11:29
 6/14 anonim ***** válasza:

utolsó

[link]

2011. febr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Balatonlellet nagyon ajanlom. Szuper a strand! Mi csaladi hazt bereltunk, sajnos mar nem tudom a nevet, de a neten keresgelve talaltunk ra.
2011. febr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Másfél évesekkel bababarát hely?

Kibérelsz egy házat és kész. Az meg bőven van a Balaton körül, szóval most akkor most pontosan milyen válasz érdekel? Bérelhető házak linkje?

Megjegyzem, ha elmész 1 hétre a Balatonra, egy lyukas kanyival nem fog neked kevesebbe kerülni, mint a görög nyaralás.

2011. febr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Jó hogy van aki ilyen lazán veszi. MI még nem voltunk sehol nyaralni velük. Gondolok itt arra hogy van-e a házban etetőszék, utazóágy, fürdőkád, stb. mert ugye ha bepakolom ezeket az autóban plusz az ikerkocsi, akkor még sehol a cucc, szóval, igenis fontos hogy olyan dolgokkal legyen felszerelve egy nyaraló, ami a babák igényeit is kielégíti. nekünk nem olyan egyszerű, hogy megalszik köztünk a gyerek és kész, mivel kettő van.meg nem muszáj a babakocsi, majd felveszem.

Voltunk már Görögországban is, még gyerek nélkül, tudom mi mennyi, inkább az utazás hossza miatt ráérünk még oda menni.

2011. febr. 17. 12:53
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát, érdekes, nekem egy nagyobb és egy ikerpár van, én irtam az utolsó hozzászólást. Nekem 2 évesek most, de nyáron nem aggódtam halálra a dolgot. A hátsó ülés elé pont befér az utazóágy, amiben primán lehet aludni. Fürdetőkád már nem kell, azért pár estét meg lehet úgy fürdetni, hogy zuhany alá beállok, apa beadja a gyereket, megfürdetem a karomban és kiadom törölközni. Babakocsit azt vittünk, az igaz. De ennyi.

És egy másfél éves gyerek már nem baba szerintem.

2011. febr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!