Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik fejvédő a babáknak,...

Létezik fejvédő a babáknak, hogy mikor kezdenek kapaszkodni, mászni és nekidőlnek, nekiesnek dolgoknak ne üssék be nagyon a fejüket?

Figyelt kérdés
Sokszor még ha mellette vagyunk és próbálunk vigyázni sem vagyunk elég gyorsak. Vagy más babája nem szerez kisebb nagyobb lila foltot a kobakjára?
2009. febr. 12. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
igen, kutacsvédőnek hívják brendon honlapján utána tudsz nézni
2009. febr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Igen azt hiszem kutacsvédő a neve. Pl Brendonban tutira van, de gondolom máshol is olcsóbban:)
2009. febr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
De. Más babák is szereznek. Ahogyan te is szereztél, meg ahogy én is. Pedig gondolom veled is ott volt anyukád. Mégis itt vagy, mindenféle fejsérülés nélkül.
2009. febr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Húú.Köszi a gyors válaszokat :-)
2009. febr. 12. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Ige, a Brendon áruház katalógusában van, kutacsvédő a neve. Biztos jó, de én nem veszek. Szerintem meg kell tanulniuk, hogy NEKIK kell vigyázniuk a fejükre, mert különben megütik. Én félnék, hogy ha megszokja, majd később nem vigyáz ösztönösen a fejére. (Bocs a kéretlen tanácsért... :-)))
2009. febr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ÉN is kutacsvédőnek tudom, én már láttam is milyen. Olyan mint amit a versenybringások hordanak a fejükön. Az végül is egy vastag merev sapka!!! Te komolyan éjjel nappal több éves koráig ebben akarod a gyereket tartani, amíg meg nem tanul biztonságosan állni, járni, közlekedni? Szerintem ne tedd. Bár te tudod.
2009. febr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!