Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor emeltétek meg a babakocs...

Mikor emeltétek meg a babakocsi háttámláját?

Figyelt kérdés
4 fokozatba állítható, most vízszintesen fekszik még a kicsikém(13 hetes). Ti mikor emeltétek egyel feljebb?
2011. febr. 18. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
4 hónapos korában,de csak kicsit,hogy kilásson,mert különben nem maradt meg a babakocsiban,ordított,most már még feljebb van,de még most sem teljesen,8 hónapos és még nem tud ülni.
2011. febr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem külön mózes- és sportrész van a babakocsihoz, én 7 hónaposan cseréltem le, és mivel még nem tudott felülni a kisfiam, a legalacsonyabbra (kb. 150 fokos szögbe) állítottam. De pár hét múlva folyton erőlködött, hogy felüljön, mert így nem látott ki igazán, ekkor állítottam a középső fokozatra. Üdv.
2011. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A napokban emeltem egyet rajta,még nem ül,6 és fél hónapos még fekvő póznak mondanám,de így már kilát.Ő megmaradt fekvőbe is,csak így sokkal jobban tetszik neki.Ha séta közben felébredt néha nyűglődött,így elkönyveli,hogy kilát,minden ok,kicsit nézelődik és visszaalszik.
2011. febr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!