Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan büfiztessek? 3 hetes,...

Hogyan büfiztessek? 3 hetes, hasfájós, mohó és nehezen büfizik.

Figyelt kérdés
Leginkább sehogy vagy csak fél órával később. Vállon, térden, lerakva-felvéve, sétálva, ülve próbáltam. Van vmi tippetek?
2011. febr. 19. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam 1 hónapos koráig egyszerűen nem büfizett.

Utána kezdett el olyan mohón enni, hogy levegőt is nyelt.

Próbáld úgy a válladra tenni, hogy a pocakja legyen a válladon, és kicsit határozottabban ütögesd a fenekét. Szóda-effektus :)))!

2011. febr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ugy tedd a válladra,hogy ki tudjon nézni a vállad felett,és simogasd a hátát ugy,hogy egy picit jobban rányomod a kezed
2011. febr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Jázmin anyucija ***** válasza:
Én is így büfiztetem, ahogy előttem már írták. 10 hetes a fiam, eleinte sokszor elaludt büfizés helyett, meg lecsúszott ahogy fogtam, és úgy kényelmesebb volt, de most már ahogy feltartom, a vállam picit nyomja a hasát, nem nagyon, csak amennyire szükséges, és nagyon hamar, szép nagy büfik jönnek, és csak a levegő.
2011. febr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Eddig nem mertem ennyire drasztikus lenni, valahogy úgy képzeltem, hogy rossz lenne neki, esetleg még hányna is, ha nagyon megmacerálnám a hasát evés után, de beválik :)
2011. febr. 19. 17:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a vállamon soha nem tudtam büfiztetni, vagyis így nem sikerült. Ezért úgy fogtam meg, hogy háttal volt nekem. Egyik kezemmel a kezei alatt fogtam, másikkal a fenekénél. Így mindig jött büfi. Mostanában pedig már eltűri hogy hason legyen, így még könnyebb.
2011. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, ezt mindenképpen kipróbálom, köszönöm!

Szerencsre már mi is jobban állunk a hason fekvéssel, már nem sír, sőt van, hogy úgy alszik el. Egyedül ébredésnél zavarja a hason fekvés, ezt nem tudom, hogy lehetne kiküszöbölni. Háton fekve jó sokáig és nyugodtan, látható élvezettel ébredezik, hason fekve meg rögtön sír...

2011. febr. 21. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!