Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a legfeleslegesebb funkció...

Mi a legfeleslegesebb funkció az etetőszékekben, amit soha nem használtál ki? Lenne még pár kérdésem.

Figyelt kérdés

Milyen etetőszéked van?

Az állítható magasságot használtad valaha?

Tetted be étkezőasztal mellé tálca nélkül?

[link]

Ez az etetőszék nem dönthető,de eléggé döntött eleve a háttámlája.Használhatnám ha még nem tud ülni a babám?


2011. febr. 22. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Tettem volna az asztalhoz tálca nélkül, de pont nem fért be az asztal alá. Így csak tálcával tudtuk használni. Utáltam, hogy nem dönthető, és nem tudtam belerakni amíg nem ült, szerintem te se rakd bele.

Most várjuk a másodikat, és mindenképp szeretnék egy dönthetőt.

Nekünk egy használt van, nem tudom a márkáját.

2011. febr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekunk ilyen van es kisfiam 1 eves mult.

[link]


En az allithato magassagat nem hasznaltam meg soha. A legmagasabb pontra van allitva (5 magassaga van) es ez pont az asztalunk magassaga. Dontheto a hata 3 fokozatban. Ezt hasznaltam mert volt olyan, hogy belaudt a kismanom (foleg maig olyan 6-7 honapos volt) es akkor csak hatradontottem es o vigan aludt. Szinten amikor 6 honaposan meg nem tudott egyenesen ulni a masodik fokozatba dontottem a hatat igy nem dolingelt a gyerek ahnem kenyelmesen hatra volt dontve de megis ult. Amit en imadok az a leszedheto talca. Igy nagyon konnyu a babat ki be rakni az eteto szekbe. Nem szeretem aminek nem lehet levenni a talcajat. A talca tarolhato a szek hatanal es ossze lehet csukni a szekkel igy mindig berakom a kamraba amikor nem hasznaljuk es nem foglal helyet. Ha eves kozben osszekoszolja az egyik reszt akkor leszedem es a masik resz ami alatta van az tiszta. Tehat amig a felso reszt lemosom a mosdoba addig ez elotte van. A muanyag huzata leszedheto es 2 reszes. En eddig ezt 2-szer szedtem le es jol beaztattam a kadba domesztoszos vizbe (nem egy nagyon fontos funkcio mert letorolni is lelehet de igy konnyebb volt). Az asztalhoz is oda tudom tolni gond nelkul csak a kisfiammal ezt meg nem lehet mert eloszeretettel lerantja az asztal teritot es mindent meg akar fogni az asztalon. :) Igy odatolom amennyire a talca engedi es arrol eszik, hogy ne erje el az asztalt. A bekoto/ham (bocsi nem tudom a pontos nevet) az 2 vagy 3 magasagban allithato amig pici volt a legalsoban tettem es most a legfelsoben van. Kertben is vittem ki a kerti asztalhoz ugyhogy jo stabil szek. A sulya eleg nehez viszont, tehat nem egy konnyu szerkezet. :) Ennyi jut ezembe rolla.

2011. febr. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Masodik vagyok, bocsi azt hiszem nem 5 hanem 6 allithato magassaga van es nallunk az 2-esen van igy fer oda az asztalhoz. Ha az egyesre allitom akkor magasabb egy kicsivel mint az asztal de mivel meg talcaval hasznaljuk nallunk ez nem fontos egyelore. Tenleg ne haragudj de a melohelyrol irok nincs itt a szek. :)
2011. febr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sosem csuktam össze, a magasságot akkor állítottam, amikor az FP kutyánk kapott egy előkét és betettük az etetőszékbe enni:)

Egyébként nekem nagyon jól jött, hogy dönthető a háttámla: amíg kisebb volt természetesen kényelmesebb volt, most hogy nagyobb pl. akkor használom, ha ki kell szívni az orrát, ellógni már nem tud, "csak" a kezével és a fejével kell megküzdenem :))

A tálcát 4 ponton tudom állítani vízszintesen, nekem ez is nagyon praktikus.

Asztalhoz tálca nélkül még nem toltam, mert nem tartunk még ott.

LÁbtartója állítható 3 ponton és levehető, ez is nagyon jó, ahogy nőtt egyre lentebb engedtem és tartotta a lábát.

Én nem bántam meg, hogy olyan etetetőszéket vettem, aminek az ülőrésze külön dönthető a lábtartótól.

2011. febr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekünk peg perego prima papa van, kb 7 magassága van, és szinte mindet használtam már, dönthető több fokozatban, ezt is használom, használom tálcával és nélkül is, amit talán még nem sűrün használtam, az az összecsukás, hiszen minden nap többször kell, de amúgy mindent! Kíváló etetőszék 4 hónapos korától használjuk és szerintem 3-4 éves koráig fogjuk is még.
2011. febr. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!