Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rizspehely vagy zabpehely?

Rizspehely vagy zabpehely?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni gyümölcsbe vagy néha főzeléket sűríteni vele,de nem ismerem őket így nem tudom melyiket vegyem?Aki használja melyiket ajánlja?És még mire?Köszi.Ja,8 hónapos a babám.
2011. febr. 22. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Rizspelyhet még nem használtam, csak zabpelyhet, azt is csak gyümölccsel, tehát tízóraira, uzsonnára.

Vízben kell megfőzni, majd összekeverni bármilyen gyümölccsel. Cukrot nem raktam hozzá soha, úgy is imádta a babám, viszont fahéjat szoktam beleszórni, mert nagyon jó vírusölő, bár nem tudom, hogy 8 hónaposan eheti-e.


Főzelék dúsítására én a Sinlac-ot jobban szerettem, csak bele kellett szórni, összekeverni és kész. Gyerekorvos elvileg tud felírni receptre.

2011. febr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. febr. 22. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!