Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első szandálja lehet a babának...

Első szandálja lehet a babának supinált ha nincs semmi baj a lábával?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg árthatok is vele ha egszséges lábra adom?
2011. febr. 22. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyet CSAK orvosi ajánlatra szabad használni, mert egyébként tönkremegy a gyerek lába töle - a természetes izomfejlödést akadályozza.
2011. febr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem ártasz vele. Nekem most 2 éves a lányom, de eddig minden cipője szupinátoros volt. Mikor elkezdett felállni meg járni direkt olyat vettünk, mindenki azt tanácsolta.

Én mindig igyekszem olyan szandált venni, aminek nem teljesen nyitott az orra, nehogy megbotlodjon és leverje a lábujját :) És eleinte azt is néztem, hogy tartsa a bokáját, nehogy elkezdjen befelé fordulni. Egészséges, csak elővigyázatosságbol. 8 hónapos korában felállt, és olyankor még gyengék a lábacskái.

2011. febr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!