Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptathatok, ha 10 hos...

Szoptathatok, ha 10 hos kisbabam elkapott valamilyen hasmeneses virust?

Figyelt kérdés
valakitol hallottam ilyenkor abba kell hagyni a szoptatast mert a tejben jobban szaporodnak, doki hoz delutan megyunk.... nem hany ,csak semmit nem eszik... csak iszik, de ma meg nem szoptattam...dietaztatom....rota szerintem....4 pelus tele volt eddig:(
2011. febr. 23. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Ki mondta ez a baromságot?

Amikor kicsim beteg, szinte csak ciczik.

2011. febr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

előz

pont most kellene neki ezerrel az anyatej, hogy ne száradjon ki és "egyen" is valamit

2011. febr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
koszi...lehet baromsag ,de olvastam is rola....nem szarad ki iszik....azert koszi a gyors valaszt
2011. febr. 23. 13:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul olvastad. Ilyenkor minél többször kell szoptatni, mást ne adj neki, de szoptasd ahányszor csak hajlandó rá!

Segít a védekezésben, és nem szárad ki, nem lesz éhes, mert ilyenkor elég a tej.

2011. febr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szia,mi is Rotások voltunk,kórházba is kerültünk 5 napra.Még szopizik is ,de amelett megivott napi 1,5 liter folyadékot is,Adj neki minél többet.Gyógyuljatok.
2011. febr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az lemaradt hogy akkor 10 hós volt ő is.
2011. febr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szopizzon, igyon, a lényeg, hogy jusson folyadék a szervezetébe!

Te arra gondolsz, hogy tejterméket nem szabad adni hasmenés,hányás víruskor. Igen, ez igaz, de ne hasonlítsd ezt össze az anyatejjel.

És ne süsd rá egyből a rotát, mert számtalan hasmenős vírus létezik, most pl a calici tombol sokhelyen, de ezen kívül is van még rengeteg entero vírus. A rota nagyon durva, azt már nagyon megsínylette volna.

Jobbulást!

2011. febr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat....szoptatok 1000 rel :)
2011. febr. 24. 10:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Jobban vagytok?
2011. febr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszonjuk igen jobban vagyunk...cicizik +iszik enni alig akar...de mar csak napi 1-2 pelus van tele....ma meg nem volt semmi a pelusba....aranyos toled :) h erdeklodsz.... mszep napot:)
2011. febr. 25. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!