Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányomnak kötött a jobb...

Kislányomnak kötött a jobb csipője! Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
A jobb csipője a másik rendben van. Az orvos azt mondta hogy TORNA és kapunk valami "szijat" amit a gyerekre kell adni.Meg vagyok ijedve.Nem fogja ez a gyereket zavarni?Aki ilyen helyzetben van segitsen.Köszönöm!
2009. febr. 15. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokat kell tornáztatni-nekem is a jobb csípője egy kicsit kötött de nekem terpeszpelust javasoltak.Nem követendő de én inkább nagyon sokat tornáztatom mert a fiam belebetegedne ha nem rúgkapálhatna úgy ahogy szeretne.Az uh.az negatív lett!Azt nem tudom hogy zavarja e a babákat de szerintem gyerkőc függő!
2009. febr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Az 1. gyerekemnél mi is a terpeszbetétes pelust hordtuk, mert kötött volt a csípője. Kb 3 hónapig hordta. A 2. kislányom jobb csípője kötött, és most egy kengyel-szerűséget kell viselnie (Tübingeni csípőortézis a neve). 2 hete hordja, holnap megyünk az orvoshoz és állít rajta. nem tudom, meddig lesz rajta, de elég jól viseli, hamar megszokják. Szóval ne ijedj meg. Ha az orvos azt mondja, hogy hordania kell, akkor muszáj. Most kell rendbehozni, minthogy később legyen belőle baj! Kitartást, sok baba hord ilyet.
2009. febr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!