Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan telik a napja egy...

Hogyan telik a napja egy anyukának pár hetes babával?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, másnak hogyan telik. Én igénytelenül nézek ki, örülök,ha zuhanyozni eljutok, a lakás szalad, mert ha éjjel rosszul alszunk akkor nappal alszok akkor amikor a babó, a hajam állandóan borzos, nem ismerek magamra. 3 óránként etetek, de abból fél óra szopi+ egy óra az altatás az ébrenléte után, ergo marad másfél órám - jó esetben! - mert ha ébren van, akkor igényli a közeli jelenlétemet. Ja, az altatásról nem is beszélve. Valamit nagyon elrontottam. Eddig elaludt egyedül is , bámulva a játékát, most már csak akkor ha kocsiba teszem vagy ringatom, a lényeg, hogy én csináljam. Kicsit kaotikusnak érzem most a helyzetet.
2009. febr. 16. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Zombiként. :)
2009. febr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szia, nálunk is hasonló volt a helyzet az elején, semmit nem csináltam, csak aludtam mikor a baba is aludt. nagyon fáradt voltam, öt hetesen jutottam el fodrászhoz, mert közeledett a karácsony és hát mégis.. a ház nálunk is szaladt. az elején nálunk is szépen elaludt szopi után oldalt fekve becsempésztem az ágyába és kész, most már (három hós) igényli a szopi utáni egy másfél óra játékot utána sirdogál elringatom én is mert kézben alszik el, utána egy húsz negyven perc alvás aztán szopi és kezdődik előről. most mi már egy hónapja átalusszuk az éjszakát úgyhogy azért sem panaszkodom a nappalok miatt hogy sokat van fenn. kitartás néhány hét és könnyebb lesz:-)
2009. febr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálam sem volt jobb, a helyzet, csak annyiban változott, hogy a múlthéten a szép hosszú hajamat inkább levágattam rövidre, mert elegem lett az igényleten összefogott hajammal. Főleg azért mert az én drága fiam telejesen rákapott a hajam tépsére. :) A lakás még most is fut (néha párom besegít, és akkor "rend" van 2 percig), pedig mi 2 hónaposak vagyunk és tászeresek. Főzni is csak úgy tudok, hogy gyorsan megcsinálom a husit, és a köretet apa, vmi félkészből megcsinálja hozzá.
2009. febr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi 4 hetesek vagyunk.Hát valahogy igy telik az en napom is annyi különbséggel, hogy én nem szoktam lefeküdni napközben aludni, mert van egy nagyobb lányom aki nem hagy pihenni.Néha nappal jobban alszik mint éjszaka, nem tudom ennek mi az oka, de én is ugy érzem valamit nem jól csinálok.Nagyon nehezen tud elaludni, például fürdés után,(általában 19 óra)van olyan hogy 23 óra mire elalszik.:(De van hogy napközben is nehezen megy az alvás.
2009. febr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy boldog vagyok, de kicsit azért megnyugodtam,hoyg nem vagyok egyedül a gondommal :) Igazán köszönöm nektek a válaszokat! Jó babázást!
2009. febr. 16. 11:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy telt, sőt még sokkal rosszabbul, mert az én babám 1-1,5 óráig szopott egyfolytában. De kitartás!!! Meglátod, már 3 hónapos korától egy fokkal jobb, 6 hónapos korától pedig egész jó lesz minden! 9 hónapos kora után pedig már egész nagyfiú/nagylány! Meglátod, az eleje mindenkinek ilyen, de hamar elszáll ez az idő!
2009. febr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!