Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik autósülést ajánlanátok...

Melyik autósülést ajánlanátok a 9-18 kg kategóriából?

Figyelt kérdés

Most 9,5 hónapos a kislányom és kinötte a hordozót, ezért vizsgálgatjuk már egy ideje az autósüléseket.


Igazából 3 ülést néztünk ki (9-18kg kategóriájú), de mindegyikkel van 1 kis problémánk:


- Römer King Plus: sajnos nem eléggé dönthető a háttámla és félek, ha alszik a kismanóm nem lesz neki kényelmes...


- Maxi Cosi Priori XP: sajnos nincs benne fejtámasz... Egy oldalirányú ütközésnél igencsak félrebillene a fejecskéje...


- Chicco Key 1 X-Plus : Hát ez tetszik a legjobban, de ez nem annyira ismert márka...


Előre is köszi a segítéget!


2009. febr. 16. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is két hete vettük és szuper. A lányom imádja és isofixes. Bemásolom a linket ahonnan vettük. az ára is ok. Csakis ajánlani tudom.


[link]

2009. febr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Húúú. Ezer bocsi, véletlenül az előző másolatomat klikkeltem be. Tehát a helyes link:


[link]

2009. febr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Melyik ülést vettétek? Mert a link sajnos nem jön be :-(


Köszi

Kriszta

2009. febr. 17. 11:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Újra én vagyok. Bemásolom neked a linkról de képet nem tudok másolni ide. Priviben tudnék neked a mienkről képet is küldeni. Ha gondolod írd meg a mail címedet, és küldök képet is. Nagyon jó tényleg az ülés. Nem bántam meg hogy ezt vettük. Nekem bejön a link itt nem tudom neked mi lehet a baj.


CHICCO KEY 1 Isofix - FUEGO 2009

64,790Ft


Személyes átvétel: 61,550Ft

55,990Ft

Megtakarítás: 14%

TULAJDONSÁGOK

Ajánlott 9-18kg testsúlyig (kb.: 1-4 éves korig),

Isofix -rendszerrel ellátva, mely stabilabb, fixebb tartást ad a gyermekülésnek

Isofix rendszer egyszerűen rögzíthető az autóülésre- és így az autókarosszéria beépített részévé válik

3 megerősítő pont biztosítja a stabil és tartós rögzítést baleset esetén is

az autó biztonsági övére nincs szükség- így minimálisra csökken a rossz installáció , behelyezés lehetősége.

dupla csekkoló ablak a keret mindkét oldalán

az autó első és hátsó ülésére is rögzíthető a menetiránnyal megegyező irányban

minden 3 pontos biztonsági övvel ellátott gépkocsiba beszerelhető

megnövelt oldalvédelem

háttámla "ShockAbsorber" - ütéselnyelő/csillapító Polisztirol anyagból maximális védelmet nyújt gyermeke felsőtestének, nyakának és fejének.

speciális, komfortos állítható fejtámasz- gyermek növekedését követve

fejtámasz a biztonsági övvel együtt egyszerűen és kényelmesen egy gomb megnyomásával 6 fokozatban állítható a szinkron biztonsági rendszernek köszönhetően.

az állítható biztonsági rendszernek köszönhetően a biztonsági öv nem tekeredik meg és garantáltan a helyes pozícióban marad.

Vastagon párnázott ülés- Ergos-párnázat kíválló tartást és biztonságot ad fejnek, karnak, lábnak és ágyékrésznek

3 pontos biztonsági övvel ellátott autókhoz is engedélyezve (autó kézikönyvében megnézni, hogy Key1 Isofix kompatibilis-e)

5 pontos biztonsági öv

szellőző huzat - "High-Tech-Netz", megelőzi az izzadást a hosszú utakon

Csoportbesorolás: 0+, 1,

jóváhagyva a ECE R 44/04 szabvány alapján

kényelem hosszú távon is az öt pozícióba dönthető háttámla révén

Mérete: 50x 43 x 66 cm

nettó súlya: 8,5 kg

Készlethiány esetén a várható szállítási időről munkatársunk értesíteni fogja ( kb. 3 hét)

2009. febr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi! (valószínű túl hosszú a link és azért nem jön be nekem)

Nekünk sajnos nem isofixes a kocsink, úgyhogy ez nem jó, de a Chicco key 1 x-plus naaaagyon tetszik. Csak valaki azt mondta, hogy az ADAC teszten nem szerepelt olyan jól; 3-as minősítést kapott.

2009. febr. 17. 13:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát hidd el hogy nagyon jó minősítést kapott. Legalábbis az isofixes az tuti mert a férjem nagyon utána járt a dolgoknak. Amúgy van ebből is isofix nélküli is és az olcsóbb. És persze nagyon szívesen. Örülök hogy segíthettem. Egyébként ha nem isofix-est vesztek akkor mindegy is hogy milyet mert egy esetleges baleset esetén sajnos ha nincs isofix akkor egyik sem biztonságos. Azért nézzetek körül a neten. Nekem a túl olcsókkal nagyon nagy fenntartásaim vannak. A túl drága meg semmivel sem jobb mint egy középkategóriás. Max. a márkanevet kell megfizetni. Jó vásárlást.
2009. febr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!