Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj ha mindig ul az olemben?

Nem baj ha mindig ul az olemben?

Figyelt kérdés
5honaposak vagyunk.allandoan csak ulne az olemben,(meg nem tud magatol ulni)ha fekvo helyzetbe teszem ordit,es huzza fel magat az olemben,de meg nem megy neki.csak ulve akar nezelodni.kitamasztom a testemmel mindig,es a popsija ala teszem a kezem,ki van tamasztva.igy lehet?
2009. febr. 16. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne sokat.... mert amíg nem tud ülni magától nem tesz jót neki.

Esetleg játszó székbe is teheted néha...

2009. febr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jaj ez nehez lessz,egyszeruen ordit ha fekvo helyzetben van.utalja.de mindent megteszek.koszike
2009. febr. 16. 13:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 5,5 hós, ugyanezt csinálja. Én a pihenőszékébe szoktam rakni, az megtámasztja a hátát, de mégsem fekszik és jobban tud nézelődni. Persze az ölemben is szokott lenni, de csak kis ideig. Vettem egy hordozókendőt, abba szoktam még belerakni arccal kifele, így ő is nézelődik, én is végzem a dolgom és mindenki boldog! :)
2009. febr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld úgy, hogy minél inkább lógjon a lába, ne zárjon be derékszöget a lába és a teste. Amúgy meg próbáld leszoktatni a földre, mert minél inkább "elkényezteted" az általad biztosított panorámával, annál lustább lesz és később kezdi el magától felfedezni a világot, hiszen ezért nem kell küzdeni. És annál tovább cipelheted Te a kis fenekét.
2009. febr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
pihenoszekben szokott lenni,legtobb amit kibir 15perc.kendoben szokott lenni,es abban is torokulve ul,es ez az utasitasban igy volt lefenykepezve.hat nem tudom,mar majdnem ugyanaz mintha en hordanam.utolsonak meg,kosoznom a valaszod,de en nem hagyom a gyerekem sirni,ha elkezd felveszem.amugy elvan a foldon is,de nem sokaig.ez abszolut normalis meg az ilyen pici babaknal.nem fognak reggeltol estelig maguk a foldon jatszani,minnel tobbet hordozod annal tobbet lat es tanul a korulotte levo vilagbol.en csak a gerincerol kerdeztem.
2009. febr. 16. 13:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Tudom h te csak a gerince miatt kérdezel de én is csak azt tudom irni mint az elöttem szoló!Én tapasztaltam sajna mert én is ugrottam mindig ha sirt és a végén mozdulni se tudtam nélküle!Mostmár sikerült ezt áthidalni.Nem szabad hagyni h mindig nálad vagy más ölébe kezébe legyen mert ki használja!Nekem most lessz a második és csak ez a hir értette meg a 3éves kisfiammal hogy mostmár anyuci nem tudja mindig felvenni cipelni na meg már látja is a pocakomon hogy nagy és egyre kevesebbet tudok csinálni!Ugyhogy mi már átvészeltük.A következönél biztos nem fogok minden nyögésre ugrani!

A gerincével kapcolatba pedig tuti ne, tesz jót a sok ülés,játsz vele mozgos(mozgatos)játékokat szerintem!Remélem nem volt bántó a véleményem/válaszom csak segiteni akartam!

2009. febr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

az én lányom is 5 hós, és dettó, mint a te babád. Én mostmár ugy csinálom, hogy mindig máshova teszem, igy nincs ideje megunni. Vagy pihenőszék, vagy babakocsi, járóka, ágy , a földre magunk mellé. Persze néha kivitelezhetetlen, hogy ne legyen ölben, de én már nem bírom sokáig a fenekét cipelni. Nem tesz jót a kis gerincüknek, nomeg szépen felkapnak :)

Üdv: 2 gyerekes anyuka

2009. febr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek.azert hozza teszem nem mindig van az olemben,csak akkor veszem fek ha mar komolyan nagyon sir,azert nem vagyok gep.persze legtobszor a baba szonyegen jatszunk,es mar en is ugy csinalom,hogy mindig mas helyre rakom.most mar ra kell lassan szoktatni,hogy nem vagyok kenguru;))koszike
2009. febr. 17. 04:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!