Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hosok, akik mar hozzataplalna...

6hosok, akik mar hozzataplalnak gyumolccsel, fozelekkel, tejpeppel, mikor adjatok a szilardat, es mikor a tápszert, es mennyit?

Figyelt kérdés
Pl. Gyumi utana tápszer, vagy a tápszer 2 etkezes kozt?
2011. febr. 27. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi kicsit előbb kezdtük gyümölccsel.Délután/este,ahogy épp kijött a lépés,kapott gyümölcsöt,utána szopizott(gondolom tápszerrel ugyanez a helyzet).Amikor már megkóstolt mindenféle gyümit,amiket ehet,akkor jött délben a főzelék,azután nem akar szopizni,de iszik egy kis teát,és maradt az esti gyümölcs.Tejpépet még nem evett.
2011. febr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
engem úgy tanított édesanyám, hogy a hozzátáplálás elején a tápszeres étkezések közé illesszem be a szilárdat. Ergo reggel, délben, este tápszert kapott, tízóraira gyümit, uzsonnára főzit. Amikor szilárdra akartam váltani a vacsorát, akkor 2-3 nap alatt szépen átszokattam a kicsit arra, hogy az uzsonnáról a főzeléket előre hoztam ebédre. Ekkor már vacsira hamis tejbegrízt kapott, utána tápszert ivott. Ez kb. 8 hónaposan volt.
2011. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ő még csak 5 hónapos múlt, de a lelassult hízása miatt el kellett kezdenünk.Reggel anyatej magába, aztán tízóraira tejpép.Délben főzelék, délután gyümölcs.Természetesen minden alkalommal szopizik a pépek, pürék után.Délután néha kell tápszert adnom, mert kevés a tejem délutánra.De azt is csak kanálból fogadja el.Utálja a cumisüveget, üvölt tőle.Pedig direkt azért vettem rostos gyümölcsitalt, hogy megszerettessem vele.Hát, nem jött be sajnos.
2011. febr. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!