Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányos anyukák! Melyik a...

Kislányos anyukák! Melyik a legjobb pelenka?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy nem nekem kell, hanem ajándékba. Pelenkatortát szeretnék vinni babalátogatóba, de nem tudom milyen pelenkát vegyek hozzá? Olyat szeretnék ami tényleg jó. (mert nekem még nincs tapasztalatom, sajnos)És ami nem kék mintás, mert kislánybaba!

Egyáltalán ti örülnétek, ha pelenkatortát kapnátok? Őszintén!


2011. febr. 28. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Én biztos örülnék,nagyon hasznos ajándék és ötletes!Nálunk csak a Libero vált be de az nagyon!
2011. febr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

És azon belül mindegy? Libero 3-6 kg, és kész? Nehogy elrontsak valamit! :))

2011. febr. 28. 16:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindegyik Libero nagyon jó. Nálunk is az vált be!
2011. febr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én a dm-es babylove-ot szeretem, de ez olcsóbb kategória. a huggiest mondják nagyon jónak. igen, 3-6 kg szokott leni a kezdő méret, de szerintem rakhatsz bele nagyobat is (4-9kg).
2011. febr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Libero vált be.
2011. febr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Libero a legjobb de a lányomnak bejött a Pampers is!
2011. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Több pelust próbáltunk, nekünk a Pampers jött be, bár nem csajos a színe, mert kék, de ezt szeretjük. Vékony, így könnyen tud mozogni benne, ezért szerettem meg. A többi nagyon vastag, kemény volt szerintem. (Dm-es babylove és Libero, és a Rossmann saját márkást is nagyon vastagnak találtam, bár az puha volt) Aranyos figurák vannak rajta.
2011. febr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19:05-ös vagyok megint: szerintem jó ötlet a pelustartó!! én még terhesen varrtam egyet amit a kiságy oldalára tettem fel, és nagyon szeretem.
2011. febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is csak a Libero vált be! Az elején vettem 1 csomag Huggiest, de alig vártam, hogy elfogyjon.

Sokszor olvastam már, hogy azért nem szeretik, mert vastag. Nekem nincs ilyen bajom. Sokáig bírja, az a lényeg!

Szerntem a 3-6 kg, vagyis a 2-es méretet veheted!

2011. febr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. febr. 28. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!