Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon száraz a babám bőre!...

Nagyon száraz a babám bőre! 10 napos. Mit ajánlotok rá?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem tudom lehet sokan le fognak most hurrogni de a patikában van a fürdetőkrém. Biztosan ti is azt használjátok. Az egyik verzió ami nagyon jó azt felnedvesíted ezáltal testápoló lesz belőle azzal kenheted a bőrét. A másik szintén patikai baba testápoló.

Én a boraxos popsikenőccsel kentem a babám bőrét csodálatosan szép lett és imádtam ahogy fénylett fürdés után. Nem lett semmi baja.

2009. febr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A mosakodókrémmel szárazon napközben is bekenheted, nekem az nagyon szépen rendbe hozta a száraz bőrét.
2009. febr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én is így voltam a babámmal,szegény szinte levedlett,olyan száraz volt a bőre:(.Mi is a fürdetőkrémet használtuk,meg a doki néni írt fel egy gyógyszertári kevert krémet(védőkrém),testápoló helyett,fürcsi után ezzel krémezem be.Még most is ezt használjuk,pedig már 6hónapos:).Irasd fel,bizti,hogy használ.Sok sikert:)

2009. febr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
a gyógyszertári fürdetőkrém tényleg nagyon hasznos,de kenheted anyatejjel is,nekünk az segített. jó még rá: paraffin olaj (patika), seba-med, szuper zsírozó krém,amit bőrdoki tud felírni, excipial krém is jó
2009. febr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket
2009. febr. 17. 09:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertári napraforgóolaj
2009. febr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Neogranormon testápoó érzékeny bőrre. Neo néven kapható, pumpás, diónyi kell belőle és nagyon jó!! Kb. 750,-Ft-ba került.
2009. febr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia mi is így voltunk.Amikor fürdeted vastagabban kend be a gyógyszertári fürdetővel.Majd ha már törülköztök akkor a napraforgó olajjal kend át.Nekünk ez így bevált.Ha ez sem válik be mi az arcára kaptunk gyógyszertári testápolót.Finom citrom illatú és ettől már nem száraz az arca.Gondolom akkor a testére is lehet használni.
2009. febr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lipikar syndet. Gyógyszertárban kapható. Nem olcsó, de nagyon jó.
2009. febr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Nekünk a doktorbácsink ír fel testápolót a patikában keverik ,nem drága és nagyon jó. Kérd meg a te orvosodat biztos tud ő is ilyet írni.
2009. febr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!