Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bilinapló? Első jeltől a...

Bilinapló? Első jeltől a szobatisztaságig.

Figyelt kérdés
Megtennétek, hogy leírnátok nekem, hogy teljesen nulláról hogyan jutottatok el a szobatisztaságig? Sokat segítene, előre is köszönöm!
2011. márc. 2. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Kislányom 23 hónapos. Az utóbbi pár hétben mindig elöl volt a bili,hagytam vele játszani,elmondtam mire való,van 2 bilizésről szóló mesekönyve,együtt nézegettük. Kísérgetett a WC-re,apa után is menni akar még most is:) Próbálgattuk eddig,de csak vigyorgott nem történt semmi a bilibe. Aztán egy délután levettem róla a pelust,hogy lecseréljem,mire föladtam volna a következőt bepisilt és szaladt a bilihez,meg hozta a felmosót,mert máskor is jártunk már így:) Úgy éreztem hajlandóságot mutat így másnap reggel nem adtam rá pelust,újra elmagyaráztam mit kell csinálni. Ha pisilni,kakilni kell,üljön a bilire. Délelőtt 2 alkalommal bepisilt,harmadjára félig elért a bilihez,de aztán szépen belejött,sőt este séta után még kakilt is teljesen magától. Csak segíteni kellett mindig levenni a nadrágot,mert az nem ment. Ez lassan 1 hónapja volt,10-én tölti a 2 évet. Ha nem tudja időben levenni a nadrágját,még most is beszalad,vagy ha bele van merülve valamibe. Ha kakil rögtön fölpattan és büszkén mutogatja,csak az a baj,hogy lehet még nem végzett:) Már elmostam a bilit a múltkor mire még kellett volna és már nem ért oda:) A nagy WC-t is kipróbáltuk szűkítővel és dobogóval,de még nem az igazi. Ahogy felül véletlenül belenyúl a WC-be,messze is van és mire lehámozza a ruhákat ha nem vagyok rögtön ott akkor nem megy. Éjszakára még pelust kap,amiben van is reggel többnyire. Nyárra gondolom már sokkal ügyesebb lesz. Kicsit hosszúra sikerültem,de igyekeztem mindent leírni. Nagyából 2 évesen érnek meg a szobatisztaságra a gyerekek.
2011. márc. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. márc. 3. 23:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!