Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » JANGEE fogamzásgátlót szed...

JANGEE fogamzásgátlót szed valaki? Az jó a mensesem 5, napján kezdem el szedni? Hogy kell szedni szóval ha 5, napon veszem ha akkor utána is 21szemet és utána egy hét szünet? Vagy mi van ha nem lesz 5napos a menses, akkor is bevehetem?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok róla?
2011. márc. 3. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez gyógyszertári? Tisztára kínai hangzású a neve ...
2011. márc. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elvileg az első szemet a menzesz első napján kell beszedni. El lehet kezdeni a 2-5. nap valamelyikén is, de akkor egy hétig még mellette óvszert vagy más fogamzásgátlót is kell használni. Ha az első napon kezdted el szedni, akkor az első tablettától védettséget ad.

Bármikor is kezded el, beszeded a 21 tabit, majd jön 7 nap szünet. A 7 nap szünet alatt fog valamikor a menzeszed megjönni. A következő levél tablettát a 8. napon kezded el szedni, akkor is, ha még nem múlt el a vérzés.

2011. márc. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:)

Csak holnap tudom felíratni a dokival és az az 5.nap.

2011. márc. 3. 09:31
 4/4 A kérdező kommentje:

Elsőnek:

Igen, gyógyszertári:) Szülés után ezt írta fel a doki, mert nem tudok sajnos szoptatni.

Azért is ebbe a kategóriába írtam

2011. márc. 3. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!