Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tartalmaz a Hipp2-es...

Mit tartalmaz a Hipp2-es csomag, amihez a kupont a Rossmann-ban lehet beváltani?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Még egy kupon, 2 tea minta (alma-citromfű és málna-csipkebogyó), 50g őszibarack-sárgabarack tejpép, 28g Hipp 2 plus probiotikus tejalapú táp, 1 üveg sárgabarack ital, 1 üveg banán őszibarackkal, 1 műanyag kiskanál és egy fehér póló.


Mi volt az 1 csomagban, mert én nem emlékszem...?

2009. febr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
bocs, de ezt honnan szerezted? én is szeretnék kipróbálni pár dolgot, nem akarom, h a kukában landoljanak, ha nem ízlik a bébimnek.
2009. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
első válaszoló, ez nem az első csomagban volt??? mert én ezeket kaptam és még csak egy kupont váltottam be... második válaszoló, a kórházban kapott valamelyik csomagban volt, talán a Felicitas-ban.
2009. febr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
köszi!
2009. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Ez a 2 csomag, a kuponon is Hipp2 volt, amit most leírtam csomagot, annak a dobozán is 2-es van és ami benne van kupon, az már a Hipp3-as csomagra vonatkozik. Nem emlékszem, hogy mikor kaptam ezt a 2. kupont, ezért nem tudom mi volt az Hipp1... Vagy nem is volt olyan, hanem amit a kórházban adtak abban volt valami és úgy került hozzám a Hipp2 kupon?

2009. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, a 2-es kupon a kórházi Felicitas csomagban volt. Köszi a gyors válaszokat! Egyébként mostanában váltottad be?
2009. febr. 17. 20:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Januárban váltottam ki. Én is köszönöm!
2009. febr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan úgy van, ahogy az első válaszadó írta. Max még annyi, hogy a benne található kupon a 3. csomagra jogosít, ami 8 hónapos kortól váltható be.


Az első csomagban 3 tea minta volt(alma-citromfű, málna-csipkebogyó és gyermektea), valamint egy előke Hipp-es felirattal. Másra nem emlékszem...

2009. febr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!