Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erről azt iker...

Mit gondoltok erről azt iker babakocsiról?

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 4. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó:)

Mennyi idős terhes vagy?

2011. márc. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát még csak 5 hetes de már nézem a dolgokat :D
2011. márc. 4. 18:19
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez aranyos , Én is be voltam zsongva már ilyenkor.:)

Szerintem is klassz ez a babakocsi.

2011. márc. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van csak terrakotta szinben. Meg kell tanulni kanyarodni vele, mert fixek a kerekei. Szerintem szuper. Nagyon szeretem. Sportkocsivá is lehet alakitani.

Annyi lenne, hogy ha tudod, akkor ne pumpálhatós legyen a kereke, mert ha lapos, akkor leizzadsz mire hazatolod őket.

Az első ilyen alkalom után azonnal lecseréltettem kemény gumisra.

2011. márc. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekünk hasonló volt. Nagyon nem szerettem, le is cseréltem kb. 2 hónap múlva.

Nehéz tolni, s a két gyerek összecsúszott, utáltak benne lenni.

Olyat vegyél, ami a két babát teljesen elválasztja egymástól, tehát olyan mint két összerakott babakocsi.

2011. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlanám. Nekem hasonló van, csak nem iker.

Ennél a tolókar magassága nem állítható (az enyémnél igen). De nem is ezzel van a legnagyobb baj.

Dög nehéz és irányíthatatlan. A tolókart átfordítva a kocsi irányíthatatlan, képtelenség tolni!

Van még időd szétnézni, úgyhogy ne ragadj le ennél!

Boldog babavárást, és könnyű szülést kívánok!

2011. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hacsak nem a repülőtér kifutópályájára fogsz árni sétálni a gyerekekkel szerintem ne vedd meg!!Soha nem vennék fix kerekű ikerkocsit,max ha nem kell vele bekanyarodni csak egyenesen tolni.
2011. márc. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is olyat vegyél, aminél külön van a két baba, mint 2 összerakott kocsi. Nem mindíg egyszerre alszanak, és vannak fent. Én sosem vennék fix kerekű kocsit, nagyon nehéz vele közlekedni( nekem 5 hétig volt, mert olyat kaptam a szervizben csereként, kijött tőle az ínhüvely gyulladásom), nem beszélve, hogy ez dupla olyan nehéz mint a sima kocsik. van még időd, nézegess jobban körül.


[link]


ezek is ilyen árban vannak, és jobbak szerintem

2011. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ne vedd meg,ránézésre nagyon szép,de nem bolygókerekes és nagyon nehéz vele közlekedni.A miénk ez volt,majd ugyanaz,mint a te linked:


[link]


Én ezt nagyon szerettem.

2011. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi, eddig nem is tudtam, hogy a kerék is ennyit számíthat :) Még nagyon kezdő vagyok és csak nézelődök :)
2011. márc. 5. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!