Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bellelli Leonardo autósüléssel...

Bellelli Leonardo autósüléssel kapcsolatban van e valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
0-18ig keresünk autósülést, mert a hordozót már kinőtte a 6 hónapos lányuk.Ami még szóba jött, a Concord Ultimax.
2011. márc. 5. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, a farmer-kék huzatú!

Én meg vagyok vele elégedve, a fiam szeret benne utazni! Jó masszív, jól be lehet kötni a kocsiba, még mi is háttal használjuk.

Annyit ajánlok, hogy a farmer huzatút válasszátok (ha kislányod van, akkor van aranyos farmer-rózsaszín), mert a többinek szerintem nagyon műanyag a huzata, és szerintem abba beleizzad nagyon a kicsi!

Ha van kérdésed írj!

2011. márc. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia ! Egyenlőre még csak webáruházba láttam az ülést, és ha jól emlékszem pont abba a színbe szerettem bele. Viszont jó lenne látni élőben is. Nem tudod véletlenül hol lehet kapni ?
2011. márc. 5. 18:35
 3/6 A kérdező kommentje:
Most láttam az ülés bekötéséről egy videót a youtube-on. A képek szerint az autó biztonsági öve pont abban a magasságban megy,ahol behelyezném a babát az ülésbe. Tényleg így van ? Nem zavaró ez ?
2011. márc. 5. 18:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi amikor vettük, a babaszafinál (Pest) próbáltuk bele a kocsiba. Ott volt rózsaszín farmeres is, és nagyon nagyon cuki!!! :))) Rendelni már netről rendeltük máshonnan, de ott biztos meg lehet nézni élőben is!

[link]


A biztonsági öv tényleg ott van, de addig amíg be teszed a babát, be tudod "dugni" a gyerekülés pereme alá. Egy darabig megáll ott az autó öve, és ha betetted a babát, akkor kihúzod, és újra szabályosan áll az öv!

Na ez most lehet hülyén hangzott, de a lényeg, hogy addig el tudod dugni az övet, amíg belerakod a gyereket!

2011. márc. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen,ma ott voltunk,megnéztük "élőben". Még egy aggájom van, mégpedig a fej körüli párnázottsága. Nekem úgy tűnik, mintha nem eléggé fogná körbe a fejét. Mennyire billeg a feje ?
2011. márc. 6. 14:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy a szűkítő betétből kiszedtem a vastag deréktámasztó szivacsot, és azt a vékonyabb kicsit párnás betétet vissza raktam az ülésbe! Így sokkal jobban tartja a fejét! Mert én is észre vettem, mikor elaludt, akármennyire volt hátradöntve az ülés, "lógott" a feje. De így már jó, és a vidám színe is megmaradt! :)
2011. márc. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!