Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki mondana tapasztalatokat...

Valaki mondana tapasztalatokat, véleményeket erről a fajta babakocsiról? (link)

Figyelt kérdés

Vagy legalábbis erről a márkáról... Jó babakocsikat gyártanak?

Előre is köszönöm!! :)


[link]


2011. márc. 5. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó minőség és a babakocsi is jó választás.
2011. márc. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hmm,nem rossz!!
2011. márc. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól néz ki, de a háromkerekűt nem javaslom. Elég instabil, mikor le-föl lépkedsz vele a járdán.
2011. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez igaz,hogy instabil nekem volt 3 és 4 kereküm is.Hát az első ilyen járdaszegély dolognál megis lepődtem.
2011. márc. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem igaz hogy instabilak,le lépésnél legalább is semmiképp nem,amikor fel lépsz járdaszegélyre,és a két hátsó kerék levegőben,akkor kell erőteljesebben fogni és tolni egy határozottat rajta,máskor nem insatbil.Nekem van Jane Slalomom,az végképp nem instabil,van egy jane kétszemélyes kocsim,na az a járdaszegélyeken egy kicsit megbillen ha a nagylányom elöl ki van hajolva valamelyik irányba,de ez még egy hosszu két gyerekes kocsinál sem jelent egy kezelhetetlen problémát.
2011. márc. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!