Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hová érdemes menni nyaralni...

Hová érdemes menni nyaralni másfél éves babával? Tengerpartra szeretnénk menni, ami homokos, nincs nagyon messze.

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem tengerpartra menni nem biztos, hogy tuti választás, hisz a gyerkőc lenyelheti a homokot, csípheti a szemét a tengervíz, vagy napszúrást kaphat a parton.

Szerintem az ideális nyaralás kisgyermekkel egy belföldi, jó levegős- kirándulós, Balatonos, apartmanos, nyugodt környezetű hetecske...

2011. márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Olaszország, Észak-Adria.

Lignano, Jesolo, Bibione

Ezek mind megfelelnek a kritériumaidnak!

2011. márc. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Attól is függ mi neked a messze, kocsival mennétek, vagy repülővel. Mert ha repülővel akkor mondjuk Görögország, ott a legtöbb helyen szép homokos a tenger. Ha kocsival, akkor Olaszország, Franciaország. Esetleg Horvátország, de ott sok helyen sziklás, de azért vannak ott is szép homokos részek lejjebb.

Mi Dél-Franciaországba megyünk a 2 éves gyerekemmel, nem olcsó, de nagyon szép, és kis gyerekeknek is megfelelő.

2011. márc. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
görög ország sincs messze .amúgy homokot a homokozóban is tud nyelni:-)nem baj az, ha a gyerek megkóstolja az anyaföldet.legalábbis a gyerekdoki anyának mindig ezt mondta, mikor beaggódott anyu, h bogarat nyeltem, virágfölddel,...stb:-D
2011. márc. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is Lido di Jesolo-t ajánlanám. Mi már többször voltunk ott, igaz akkor még baba nélkül. Idén Spanyolországba megyünk repülővel, másfél éves lesz akkor a babóca.
2011. márc. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jujj én nem mennék akkora babával tengerpartra mégegyszer. Nem homokosra legalábbis. Micsoda nem pihenés is az, mikor akarja a homokot, és mindenében az volt, arcától kezdve, a letusolást bezzeg nem bírta. Nekem nem volt nyugis az egy ilyen alkalmunk ekkora korban.
2011. márc. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A román tengerparton voltunk amikor kiderült, hogy babát várok:). Homokos part, tengerre néző ablak, közvetlenül a parton:). Mi is tengerre mennénk a nyáron a kislányunkkal. Április végén tölti az 1 évet. Görögország az álmunk. Tavaly utána néztem: ugyananyiból kijön, mint a román tengerparton. A sok cucc miatt azonban lehet, hogy Horvátországba megyünk kocsival.
2011. márc. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, tegnap nézelődtem és a Balatonon is vannak nagyon szupi bababarát kempingek, bungalókkal, közös medencével, játszótérrel, és nem is olyan drága. Szerintetek?
2011. márc. 7. 07:50
 9/14 anonim ***** válasza:

1,5 éves volt a nagyfiam, amikor Balatonon voltunk 1 hetet. Háááát, örülök, hogy csak 200 km-t mentünk, mert hogy nekem az minden volt, csak nem pihenés, az tuti!

Én akkor megfogadtam, hogy csak akkor megyünk külföldre, majd ha már a kicsi is lesz vagy 4-5 éves, az meg még 2,5 év :)

Azért idén is bevállalunk egy Balcsit, csak kéne valami bébiszitter, hogy mi tudjunk a parton romantikázni egyet a holdfényben :)))))

2011. márc. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó,

Ti melyik részre mentek? Nem tudunk dönteni, pedig mi is BAlcsihoz megyünk végül:)

2011. márc. 9. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!