Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények a Bertoni Foxy...

Vélemények a Bertoni Foxy sport babakocsiról?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy bajom van vele,és az a nagyon csiricsáré mintája.Amúgy minden követelménynek megfelel.
2011. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megnéztem a neten,h melyik ez a babakocsi,hát nekem nagyon tetszik,jól néznek ki,olyan vidámak,szerintem jó kis babakocsik:)
2011. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.. :) Szerintem tök aranyos, és a célnak is megfelel...
2011. márc. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is kérdeztem ezzel a babkocsival kapcsolatban és valaki azt írta róla,hogy a huzat tépőzárral rögzül a vázhoz és neki nem valami tartós.Megvetted azóta esetleg?
2011. márc. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem vettem még meg,gondolkozok azóta is rajta.az a baj,hogy így látatlanba nehéz dönteni.
2011. márc. 11. 13:13
 6/7 anonim válasza:
Esetleg megvetted már? Megnéztem a Minimanó babacentrumban, és igazából ezért az árért (15E) jónak látom (persze nem első osztályú, de...). Csak kíváncsi lennék a tapasztalatokra.
2011. márc. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem ilyet rendeltem,hanem Bertoni Star-t.Még eddig nem érkezett meg.Ahogy láttam nem sok különbség van a foxy és a star babakocsi közt.
2011. márc. 19. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!