Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak már? Január...

Mit csináljak már? Január ota, amiota 1 éves lett a fiam, azota 1 ik nap 1 szer, másik nap kétszer alszik. Mikor lesz már ennek vége?

Figyelt kérdés
az a helyzet,hogy eszem ágában sincs délelött elaltatni,babakocsiba magátol bealszik.ez csak azért rossz,mert ezt olyan 11 vagy fél 12 tájban teszi,azaz ebéd elött.ilyenkor hagyom fél órát aztán délbe felszoktam kelteni ebédelni,de délután nem lehet,nam akar elaludni.de mért?hisz igy csak fél orát alszik?mit kéne csinálnom,nem kéne felkelteni ebédelni?de akkor mi?mert ha 1 szer alszik akkor délben ebéd,fél 1 körül alvás.de akkor hogyan?segitsetek,mert megörülök
2011. márc. 8. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
szia, azt nem tudom mit kéne csinálnod, de nálunk ez 3 hónpaig ment, és nem tudtam semmit csinálni. :) magától ráállt szépen a napi 1 fix alvásra. amikor 2x aludt, este nem lehetett lelőni, amikor 1x akkor meg már 6kor hulla volt. ...szóval nálunk az idő megoldotta.
2011. márc. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sajna nálunk is már 3.honapja megy ez,nekem pont az a jo ha 1 szer alszik,akkor este is jo mert fél 1 töl 3ig szokott aludni,nálunk a délelött a gond,mert azt nem birja ki,sajna 6 kor kel mindig reggel.mit tegyek?nem kéne 6kor kelnie de mit csináljak?
2011. márc. 8. 14:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nálunk 3 hétig ment, utána, amikor a délutáni alvások egyre nehézkesebbek lettek kitoltam a délelőtti alvást 10-ről 11-re, majd 12-re. Lefoglaltam. Azóta csak egyszer alszik 2-2,5 órát, de még mindig jobb, mint előtte, amikor a délutáni alvás vagy sikerült, vagy nem, ha nem, akkor összesen 1 órát aludt napközben és az estéink hisztisek voltak.

Mondjuk én soha nem altattam babakocsiban a babánkat, mindig az ágyában aludt. Csak néha fordult elő, hogy elaludt a babakocsiban, de soha nem ébresztem fel (főleg nem napirend vagy kötelező evés miatt), csak ha nagyon muszáj.

2011. márc. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nagyon korán van a 6 órai ébredés, nem csodálom, hogy nem bírja. tedd le mondjuk 11kor és hagyd aludni, aztán ebédel ha felébred és mehetnétek akkor sétálni.

én fiam 15 hónapos, 8-9 között ébred, délben ebédel, 1kor alszik el. este 9körül van fekvés.

2011. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szoval,ha bealszik akkor ne ébresszem fel,hagyjam ameddig alszik utánna ebéd?csak akkor hosszú lesz a délután az biztos,este nyügi lesz,én már nem tudom mit tegyek.
2011. márc. 8. 15:31
 6/8 anonim ***** válasza:
én azt mondom, hogy korai a 6 órás ébredés, ha nem tudod kitolni, a délutáni alvást kell előbbre hozni. ahogy írtam is enyém mikor alszik, úgy amit írtál, hogy 11körül elalszik, ki is jön. este mikor fekszik? mert ha 6kor kel, akár már 7kor leteheted csak nehogy az legyen, hogy akkor meg 5kor ébredjen :S
2011. márc. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kisfiam 11 hónapos.

Reggel felkel 6-7 felé majd 9-10 kor visszalaszik kb.2 órára,és délután is 4kor elalszik akkor is pár órára,így nem nyűgös este sem:-)

2011. márc. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem annyira bonyolult. Reggel felébred, tápszer vagy szopi, utána reggeli (a mi babánk 7 körül ébred, akkor kap tápszert vagy tejet, 8-9 között kap reggelit). Utána 11.30-12 között kap húsos kajcsit és 12 körül lerakom aludni. Akkor alszik 2-2.5 órát. 4 körül kap gyümölcsöt vagy kiflicsücsköt, vagy egy kis joghurtot, utána fél 8-kor a tápszert és alszik reggelig.
2011. márc. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!