Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a hordozóken...

Mi a véleményetek a hordozókendőkről?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem egész pici kora óta hordozom benne a kisfiam sokszor sokkal praktikusabb, mint a babakocsi most mondjuk 4 hónapos és 7 kiló és előre kötve kezd egy kicsit nehéz lenni, hátra meg még nem akarom felkötni, úgyhogy most várunk egy kicsit..:) de mi nagyon szerettük amíg kicsi volt volt, hogy itthon is magamra kötöttem ő nyugodtan tudott aludni, és nekem is volt két szabad kezem, ja és ha megtanultad már pillanatok alatt fel lehet kötni.
2011. márc. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
6,5 hónapos a kisfiam, akkor már nem érdemes vennem ilyet igaz? Nem tudnánk kihasználni?
2011. márc. 10. 10:14
 3/5 anonim ***** válasza:
én utáltam, jó drágán megvettük, alig bírtam megkötni, a gyerek sírt benne. Az hogy tudod e még használni a gyerek súlyától függ, de szerintem a kenguru jobb, bár nekem ott is amikor már 6-8 kilo volt a gyerek nem bírta a derekam.
2011. márc. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én imádom, mi is kicsi kora óta hordozunk. Ha jó a fizikai erőnléted, akkor szerintem simán el tudod kezdeni most is. Viszont mielőtt bevásárolnál több tízezerért érdemes lehet kipróbálni, hogy milyen. De az ember egész jól hozzáerősödik ám, ha fokozatosan csinálja. Kenguruból csak olyat érdemes, ami anatómiailag helyes lábtartást biztosít, akkor már szerintem inkább egy jó mai-tai. Itt érdemes körülnézni/olvasgatni: [link]


Lehet kölcsönözni is hordozókat, hogy kipróbálja az ember. És szerintem a tanfolyam kihagyhatatlan, ha jól akarod csinálni. Ezt videóról-képről nem nagyon lehet megtanulni.

2011. márc. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 14 hónapos koráig abban hordtam a gyereket, imádtuk mindketten. Csak jót kell venni, sűrű szövésűt, 5 méter felett, és az sokáig kitart. Mondjuk én kb. 9-10 hónapos korától úgy kötöttem fel a gyereket, hogy nem szembefordítottam magammal, hanem háttal, így minden remekül látott, nézelődött, kalimpált, nyúlkált, elég nagy szabadsága volt.
2011. márc. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!