Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lila Tescos pelus hasonló...

A lila Tescos pelus hasonló minőségű mint a Liberó?

Figyelt kérdés

Vettem lila Tescós pelenkát de én elég vékonynak találom. A Liberó vastagabb? Azt hittem gumisabb a pelenka. Nem fog ebből ki folyni a cucc?

Plusz vettem a kórházba 2-4kg-ig Liberót. A Tescós 2-es 3-5kg-ig. Anyukámmal nézegettük a pelenkát egyenlőre még bajba vagyunk hogy kell ráadni a babára. :-)) Anyu még textil pelenkát használt. A kórházba majd megmutatják. :-)

Köszönöm a válaszokat!

36 hetes kismama


2009. febr. 19. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Áhh,nagyon messze állnak egymástól :S

A Liberot nem lehet leutánozni!

2009. febr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Én már szinte végig próbáltam az összeset,de állítom a libero a legjobb vagy a huggies.
2009. febr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Pampers a legjobb - én is végig próbáltam mindet
2009. febr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon jo a tescos.
2009. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi liberot csak a kórházban kaptunk,venni még nem vettem. Nekünk most is a tescos van,és nagyon meg vagyok vele elégedve. Ez pont eléggé gumis. A pampers pl. egyáltalán nem az,csak a nagyobb babáknak van gumis derekú.
2009. febr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Tescos pelust én csak napközben tudok használni,mert nem bírja ki az éjszakát,igaz mi 10 hónaposak vagyunk,most Aldist vettünk és ez tök jó bírja az éjszakát is!Minden jót!
2009. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem.Semmi esetre sem olyan a minősége mint a Liberonak.Ha megengedheted válaszd a Liberot,én még nem csalódtam benne,így nem is kisérletezgetek mással.Anyukád nem sok tanácsot tud adni ez ügyben(az én anyukámnak is én mutattam meg,hogy hogy működik ez a tipusú pelenka),de könnyen bele lehet jönni.Az első amit velem megtanított a szobatársam a kórházba,mert nem az ott dolgozók segítettek az azvolt,hogy addig ne vegyem ki a pelenkát a baba alól,amíg a másikat alá nem tudom tenni.Igaza volt,mert ha kibontod a babát és kiveszed alóla a pelenkát rögtön pisilni fog.Ne félj nem nagy dolog,nagyon hamar bele fogsz jönni.A pici babák olyanok mint ha gumiból lennének,nem tudod eltörni.

Könnyű szülést kívánok neked és sok örömet a babához.

2009. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem nem fog kifolyni belőle semmi. A Libero tényleg jobb, főképp újszülötteknek, de legjobb ha magad tapasztalod ki. Mindkettőnek gumis hátul a dereka, viszont a Liberonak az oldalában is van gumírozás, szépen kifekszik. Talán a nedvszívóképessége is jobb, de mint mondtam ettől még nem biztos, hogy mindenkinek ez válik be. Nagyban függ a baba alkatától is.

Egy próbát mindenképp megér. Sok sikert és könnyű szülést!

2009. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
2 hetes a kisfiam. A Pampers newborn 1-es nagyon jó és a Liberot is merem ajánlani, bár az merevebb. Ha még nem pelenkáztál sokszor, talán avval könnyebben boldogulsz.
2009. febr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nincs sok árkülönbség, és akkor inkább a Liberó. Mi kaptunk Tesco-s pelust, nem rossz.
2009. febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!