Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is kiszokott borulni,...

Más is kiszokott borulni, ugye? Nem érzem magam jó anyának, ahelyett hogy vígasztalnám, néha csak mérgesen szolók hozzá.

Figyelt kérdés
6,5hós kicsim 3hete ordit, de mint aki nem normális mindeért, kivéve mikor a kezemben van.eddig még a fürdés ment valahogy, de ma az is katasztrófa volt.én nem értem miért csinálja.megőrülök
2009. febr. 19. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

próbálj megnyugodni...

persze, mindenki kiborul néha...

nehezek ezek a hetek, mert rengeteg a front, mindenki stresszes, stb...

aludj, pihenj amikor csak tudsz.

biztos, hogy jó anya vagy, szeresd a picúrkádat!!!!

én is kiborultam ma, ez mindenkivel előfordul...

2009. febr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

100%-ban igaza van az előttem írónak.

Én is kicsit kiborultam ez tuti front és az nem tesz jót senkinek sem.

Kitartást mindenkinek.Remélem nekem is sikerül.

8 hónapos kislány anyukája

2009. febr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ordít három napja,pedig mi 10 hónaposak vagyunk,lehet hogy a foga nektek is!
2009. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, h' néha mindenkinél elszakad a cérna. Ha ezen mérnénk, h' ki mennyire jó anya, sokan levernénk a lécet. Ez a kérdésed is pont azt jelzi, h' mennyire törődsz a babával, és mennyire jó anyukája akarsz lenni.
2009. febr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Nikcsi ***** válasza:
100%
Csak annyit fuznek hozza, az egyebkent tokeletes valaszokhoz, hogy probalj higgadt maradni (nem konnyu, de kell), mert a baba megerzi ha ideges, turelmetlen vagy es atveszi toled. Amikor erzed hogy robbansz, akkor inkabb menj ki egy par percre fujd ki magad, levegozz es ujult erovel terj vissza. Sokat segit, tudom. :)
2009. febr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, de jó, h nem csak az enyém üvölt, hisztizik napok óta! (ne haragudjatok, de olyan jó, h nem vagyok egyedül ebben a szituban!) Már azt hittem, h meghülyültem (vagy a gyerek), amiért nincs türelmem hozzá! Azaz van, de már nem sokáig bírom cérnával. Már napok óta hisztizik, pedig nem sűrűn szokott. Ma már ott tartottam, h hagytam üvölteni, és arrébb mentem, h ne is nagyon halljam! Ha nem így tettem volna, már a Lipótban csücsülnék.

Napok óta nem jutottam el odáig, h nyugodtan hajat mossak v ilyesmi.

Szóval biztos front van. Megnyugodtam, remélem, hamarosan elmúlik.


Kérdező: Ha már nagyon nem bírod, próbáld lepasszolni kicsit, menj sétálni v lazulj el (fürdőkád, könyv, gyertya,...)! Én is azt szoktam, amikor ilyen van és van kinek lepasszolni 1 órácskára (sajnos most napok óta nincs kire).

Muszáj, mert a mi türelmünk sem véges, hacsak nincs közöttünk "csodamami"! A gyereknek meg nincs szüksége egy idegbeteg anyucira, tényleg megérzi!

2009. febr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy lepontoztok,de en azt csinaltam mikor a fiam uvoltott,hogy kivittem ot a levegore amikor csak lehetett,sot meg kint is aludt egesz nap szinte,jo melegen betakartam,es IMADTA!/4-5 orat is aludt egyfolytaban,persze sokszor megneztem./Kozben en foztem v pihentem,tv-tem,stb.Ha nincs kinek odaadni a gyerkocot egy kicsit,a hideg levego/-20fokig/csodara kepes.Soha nem fazott meg a picim,es a mai napig imadja a hideget!8eves most.De sokszor a kicsik akkor is sirnak,ha csak unatkoznak,erre bejott a TV nezes neki mivel minden nap nem vettem uj jatekot.Vhogy le kell oket farasztani,hogy estere tudjanak aludni!
2009. febr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok.nalunk is mostanaban ez a helyzet.sot meg este is egy parszor felkel,es akkor legyek FIT egesz nap.ha nagyon nehez.en is neha raszolok nagyobb hangon"hogy nomostmar aztan eleg legyen"de aztan persze atolelem,vagy inkabb ugy mint elottem irtak,ki megyek a szobabol par percre,hogy inkabb ne is halljam.nagyon segit.legtobszor kiviszem a kertbe,ot az megnyugtassa,csak en megyek lefagyni;))mar egy hete barmit csinalok nem segit,minden jatekot mindjart megun.es ha haza jon a papa akkor mindjart atpasszolom,es irany a furdokad.na az mindent meger.remelem gyorsan atmegy ez a front vagy mi,mert nagyon nehez az biztos.sok turelmet anyukak;))
2009. febr. 20. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csavarogjatok velük! pláza v. kirakatokat nézegetni, bent unalmas nekik, mert le kell valamivel kötni a figyelmüket gondolom fáj a fogacska
2009. febr. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze!!! Mindenki kiborul néha. Én meg nem is csak néha, hanem elég sokszor. Az én kisfiam például néha egész nap ordít, kis szünetekkel, pedig már nem kis baba. És olyan hangon, hogy majd megsüketülök. Ráadásul egyedüli oka az, hogy nem úgy történnek a dolgok, ahogy szeretné. Például nem boríthatja ki a kukát, nem vághatja földhöz a porcelántányért, nem nyúlhat a vegyszerekhez, stb. De más komoly oka nincs. Én is minden nap sokat viszem a levegőre, ez tényleg jó, ahogy valamelyik válaszoló írta! Még -8 fokban is kivittem 1-2 órára. Csak őt ott sem lehet magára hagyni, ha nem mozog a babakocsi alatta, ott is ordít. Hát, csak annyit tudok mondani, hogy ne aggódj, nemsokára elmúlik! Addig menj vele sétálni nagyon sokat, akár délelőtt-délután, hátha alszik egy jót séta közben! Kitartás!
2009. febr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!