Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyáron a Balcsira szeretnénk...

Nyáron a Balcsira szeretnénk nyaralni menni két kislánnyal, (3 éves és 8 hónapos) ajánlanátok, hogy hova lenne érdemes?

Figyelt kérdés
Nem hotelre gondoltam, hanem inkább olyanra ahol csak mi magunk lehetnénk. Ha tudnátok olyan helyeket ahol ti is voltatok, és meg voltatok elégedve, akkor nagyon megköszönném, ha megírnátok nekem!:-)
2011. márc. 12. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz?Panzió vagy magánház?
2011. márc. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Inkább magánház, hogy ne zavarjunk senkit.
2011. márc. 12. 14:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom, hogy hova NE menjetek. Bfűzfő. Ott semmi nincs! Még egy normális bolt sincs, a strand meg no comment.
2011. márc. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Abban sajna nem tudok segíteni.Panzióba tudtam volna.

De ti nem akartok mást zavarni vagy más ne zavarjon titeket?

2011. márc. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a [link] oldalt ajánlom neked, olvasd el a kommenteket, hogy hol mi a tapasztalat, így sok kellemetlenséget meg lehet úszni.
2011. márc. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A lányaim együtt elég hangosak tudnak lenni, egyik visít, a másik sikít, van , hogy már reggel 6-kor erre ébredünk mi is:-) biztosan elég zavaró lenne, ha mondjuk egy mellettünk levő szobában ezt kellene hallgatnia valakinek.:-)
2011. márc. 12. 16:52
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

Mi itt voltunk táboroztatni gyerekeket, nagyon jó hely!

A tulaj nagyon rendes, jó fej! A kaja finom.

Csak ajánlani tudom őket!!!

2011. márc. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én keszthelyi vagyok,konkrét lakást,szobát nem tudok,de sokan hirdetnek neten.

Nézzél utána,és rengetegen jönnek gyerekekkel,hozzá vannak szokva.Keszthely jó hely,van nyüzsgés,a strandon vannak programok.De kimondottan ajánlani tudom a gyenesdiási,vonyarcvashegyi strandokat is,Keszthely mellett van.Gyerekeknek sok érdekesség,szépen kialakított játszórészek.

Majdnem minden házban szoba kiadó.

2011. márc. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm szépen a segítségeteket!
2011. márc. 13. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!