Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Háziorvost vagy kimondottan...

Háziorvost vagy kimondottan gyerekorvost "jelöljek meg"?

Figyelt kérdés

A védőnőm tanácsolta, hogy gondolkozzal el rajta lassan, kinek adom le a gyerek katonját. Magyarul kit jelölök ki, hogy felelős az oltásokért stb.

Nem városban élek, bár nincs messze az sem (15 km). A településünkön nincs gyermekorvos. A háziorvost jelölni és hozz járni talán kényelmesebb lenne, de hát ő mégsem gyerekorvos...


Kérlek, adjatok tanácsot, kit válasszak! Hasonló helyzetben lévők tanácsát szívesen venném. Köszönöm!


2009. febr. 20. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem lakom falun,de én a gyerekorvost javaslom.Ő mégis csak erre szakosodott orvos,és bármi baja van a gyereknek jobban tudja szerintem a dolgokat mint egy háziorvos aki nem mindennap találkozik ilyen jellegű esetekkel.
2009. febr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen gyerekorvost válassz.A gyerekorvos el tud látni egy felnőttet is(hisz szakosodott,ő is általános orvosként kezdte)fordítva sajnos ez nem mondható el.Én szinte mindig a gyerek dokiját hívom fel,ha vmi bajom van(persze nem spéci dologra gondolok)2 gyerekes anyuka
2009. febr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én hasonló helyzetbe vagyok. Nekem a háziorvosunk alapjáraton nem szimpi, inkább hordom a kisfiamat gyerekorvoshoz (kb 15 km), de tudom, hogy jó kezekbe van a kisfiam.
2009. febr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!